Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده فیزیک /

عنوان ترجمه شده مقاله: مفهوم قابل سنجش برای لیزرهای حالت جامد توان بالا با دمش دیودی

ترجمه فارسی مقاله در مورد لیزرهای حالت جامد توان بالا، آماده دانلود است. در این مقاله، یک مفهوم جدید و قابل سنجش برای لیزرهای حالت جامد توان بالا و با دمش دیودی ارائه می شود.

چکیده

یک مفهوم جدید و قابل سنجش برای لیزرهای حالت جامد توان بالا و با دمش دیودی ارائه می شود. ایده اصلی رهیافت ما، یک دیسک کریستالی بسیار نازک است که یک وجه آن روی یک سینک حرارتی قرار می گیرد. این کار، چگالی های دمش بسیار بالایی را درون کریستال امکان پذیر می سازد. همراه با یک پروفایل پرتو دمش که در بالا مسطح (flat-top) است، این هندسه به یک شار گرمایی تک بعدی و تقریبا یکنواخت در جهت عمود بر سطح می انجامد. این طرح اعوجاج گرمایی را در مقایسه با طرح های خنک کننده متداول به شدت کاهش می دهد و بخصوص برای سیستم های شبه سه ترازی که نیاز به چگالی های بالای توان دمش دارند، مناسب می باشد. با شروع از نتایج به دست آمده با یک لیزر Yb:YAG که با لیزر یاقوت کبود: Ti در دماهای مختلف دمیده شده است، طرح با کار لیزر Yb:YAG با دمش دیودی و توان خروجی 4.4 W و ماکزیمم بازدهی شیب 68% تایید شد. از این نتایج اولیه، ما یک توان موج پیوستهW  100  در K 300 (140 W در K 200) را با کیفیت پرتو بالا از یک تک کریستال Yb:YAG با حجم فعال   mm 3 3 (که به طور طولی دمیده شده است)، پیش بینی می کنیم. لیزرهای حالت جامد بهم فشرده با دمش دیودی در محدوده کیلووات ظاهرا با افزایش قطر پرتو دمش و/یا با استفاده از چند دیسک امکان پذیر خواهند بود.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " فیزیک " با موضوع " مفهوم قابل سنجش برای لیزرهای حالت جامد توان بالا با دمش دیودی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مفهوم قابل سنجش برای لیزرهای حالت جامد توان بالا با دمش دیودی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Applied Physics B
سال انتشار
1994
کد محصول
1000752
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
13
قیمت بر حسب ریال
1,083,500
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده فیزیک را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1083500 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده فیزیک در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Diode-Pumped High-Power Solid-State Lasers

تاریخ انتشار در سایت: 2014-03-14
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله فیزیک در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید