Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع /

عنوان ترجمه شده مقاله: زمان بندی ماشین موازی با منابع منعطف

این مقاله، مسائل زمان بندی منابع منعطف ماشین های موازی (PMFRS) منابع منعطف اضافی را مورد بررسی قرار می دهد (مانند اپراتورها)، که آن ها می توانند آزادانه به هر کاری یا هر ماشینی تخصیص داده شوند و می توانند به نسبت مقدارشان به پردازش سرعت ببخشند.

چکیده

مسائل زمان­بندی منابع منعطف ماشین­ های موازی (PMFRS) منابع منعطف اضافی را مورد بررسی قرار می­دهد (مانند اپراتورها)، که آن­ها می­توانند آزادانه به هر کاری یا هر ماشینی تخصیص داده شوند و می­توانند به نسبت مقدارشان به پردازش سرعت ببخشند. اگر تخصیص کار-ماشین مشخص شده نباشند. این مساله با عنوان (PMFRS)  نامشخص (UPMFRS) اشاره می­شود. در این مقاله، مدل­های ریاضی هر دو مساله PMFRS و UPMFRS در ادبیات موضوع مرور می­شود و فقط تعدادی بسط به مساله پویا PMFRS می­دهیم، اما همچنین مدل­ های برنامه­ریزی عدد صحیح (IP) برای حالت ایستا و پویا با تابع هدف کمینه کردن کل زمان انجام کار ارائه می­کنیم. به منظور حل مسائل سایز بزرگ پویا PMFRS و UPMFRS ، رویکرد برنامه­ ریزی محدودیت­دار بر مبنای IP آزاد شده (CP) نیز ارائه شده است. تمام مدل­های و رویکرد IP/CP مطرح شده با مطالعه محاسباتی مبسوطی تست شده­اند. نتایج آزمایش ­های محاسباتی برای پارامترهای مهم مساله مورد بحث قرار گرفته­ اند و نتایج به تصویر کشیده شده ­اند.

1-مقدمه

مسائل زمان­بندی ماشین­ های موازی با منابع اضافی به طور گسترده ­ای در ادبیات موضوع مطالعه شده است. مروری اخیرا از این مطالعات در ادیس، اگوز و ازکاراهان (برای انتشار فرستاده شده) می­توان دید. در این مقاله، ما نوع خاصی از این مسائل با نام زمان­بندی منابع منعطف ماشین­ های موازی(PMFRS) را مورد بررسی قرار می­دهیم. ...

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرماییدموسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " زمان بندی ماشین موازی با منابع منعطف " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
زمان بندی ماشین موازی با منابع منعطف
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Computers & Industrial Engineering
سال انتشار
2012
کد محصول
1001126
تعداد صفحات انگليسی
15
تعداد صفحات فارسی
42
قیمت بر حسب ریال
1,540,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1540000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Parallel machines.
Flexible resources
Scheduling
Integer programming
Constraint programming

تاریخ انتشار در سایت: 2014-06-25
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید