کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > محصولات رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات > رویکرد جدید تعادل بار در محاسبات ابری

دانلود ترجمه مقاله درباره رویکرد جدید تعادل بار در محاسبات ابری

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " رویکرد جدید تعادل بار در محاسبات ابری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

NEW APPROACH FOR LOAD BALANCING IN CLOUD COMPUTING

نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal Of Engineering And Computer Science
سال انتشار
2013
کد محصول
1001941
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
11
قیمت بر حسب ریال
80000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
765 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 80000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Cloud computing is built on the base of distributed computing, grid computing and virtualization. The eminence of the place of cloud computing in future converged networks is incontestable. It is due to the obvious advantages of the cloud as a medium of storage with ubiquity of access platforms and minimal hardware requirements on the user end. The scalability, high availability, load balancing, cost, performance are some major issues. Cloud computing environments provide scalability for applications by providing virtualized resources dynamically. Moving applications to a cloud computing environment triggers the need of scheduling as it enables the utilization of various cloud services to facilitate execution. In the proposed algorithm it uses the active monitoring load balancing algorithm and resource aware scheduling algorithm for improved resource utilization and scheduled load balancing for high performance in cloud systems

چکیده

محاسبات ابری بر پایه محاسبات توزیع شده، محاسبات گرید و مجازی­ سازی ساخته شده ­است. برتری محاسبات ابری در آینده شبکه‌های همگرا بدون چون و چرا است. آن به دلیل مزایای آشکار ابر همچون رسانه ذخیره سازی با بسترهای دسترسی فراگیر و کمترین نیازمندی به سخت‌افزار در کاربر نهایی می‌باشد. برخی مسائل اصلی مقیاس پذیری، دسترسی بیشتر، تعادل بار، هزینه و عملکرد می­باشند. محیط‌های محاسبات ابری مقیاس پذیری را برای برنامه­ های کاربردی با ارائه مجازی­سازی منابع پویا ارائه می‌نمایند. حرکت برنامه­ های کاربردی به محیط محاسبات ابری دلیل نیاز به زمان بندی است که آن را برای استفاده از سرویس‌های ابری برای تسهیل در اجرا قادر می‌سازد. در الگوریتم ارائه شده، از الگوریتم تعادل بار نظارت فعال و الگوریتم زمان بندی آگاه از منبع برای بهبود استفاده از منبع و تعادل بار زمان بندی شده برای عمکرد بالا در سیستم ­های ابری استفاده شده ­است.

1-مقدمه

انعطاف پذیری محاسبات ابری تابعی از تخصیص منابع مبتنی بر تقاضا می­باشد. آن ذخیره سازی امن، سریع، مناسب و توان محاسباتی به کمک اینترنت را ارائه می­کند. مجازی­ سازی، توزیع و گسترش پویا ویژگی‌های اصلی محاسبات ابری می­باشند [1]. امروزه بیشتر نرم­ افزارها و سخت ­افزارها با حمایت از مجازی‌سازی ارائه شده­اند. بسیاری از عوامل مجازی شده همچون منبع IT، سخت ­افزار، نرم ­افزار، سیستم عامل و ذخیره­ ساز شبکه می­توانند در بستر محاسبات ابری مدیریت شوند. محیط هیچ ربطی به بستر فیزیکی ندارد. برای استفاده بهینه از قابلیت­های فوق ­العاده ابر الگوریتم ­های زمان بندی مورد نیاز است. این الگوریتم ­های زمان بندی معمولا توسط مدیر منابع برای توزیع بهینه وظایف به منابع ابر اعمال می­ شوند. الگوریتم­ های زمان بندی نسبتا زیادی برای حداقل کردن زمان محاسبات وظایف در سیستم ­های توزیع­ شده وجود دارد [2]. این نوع از الگوریتم‌های زمان بندی سعی در حداقل کردن کل زمان محاسبات وظایف با یافتن مناسب­ترین منابع برای تخصیص وظایف دارند. لازم به ذکر است که حداقل کردن کل زمان محاسبات وظایف لزوما منجر به حداقل کردن زمان اجرای هر وظیفه مستقل نمی­شود. سیستم ارائه شده به الگوریتم­ های زمان بندی مختلفی برای عمکرد بیشتر بر روی تعادل بار تمرکز دارد...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Computing
Virtualization
Scheduling
Loadbalancing
Cloudsim

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه