کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > حسابداری > محصولات رشته حسابداری > مقاله با ترجمه فارسی رشته حسابداری > مقاله حسابداری مدیریتی | حسابداری مدیریتی و تصمیم گیری در صنعت انرژی

حسابداری مدیریتی و تصمیم گیری در صنعت انرژی

ترجمه مقاله درباره حسابداری مدیریتی و تصمیم گیری آماده دانلود می باشد. می توان گفت حسابداری مدیریتی شاخه ای از حسابداری است که مدیریت شرکت را در برنامه ریزی، تصمیم گیری، کنترل و تجزیه و تحلیل کمک میکند.

چکیده مقاله

حسابداری مدیریتی شاخه ای از حسابداری است که مدیریت شرکت را در برنامه ریزی، تصمیم گیری، کنترل و تجزیه و تحلیل کمک میکند. استفاده موثر از این ابزار توسط مدیر عملیاتی رشد سود و بهینه سازی کسب و کار را تضمین می کند. برای تصمیم گیری در کسب و کار، صاحبان شغل و یا مدیران نیاز به اطلاعات مالی و اقتصادی مربوطه و سازمان یافته با توجه به نیاز و تجزیه و تحلیل از منابع اطلاعات و نتایج کسب و کار خود دارند.

 اما صورتهای مالی ارائه شده توسط حسابداران حرفه ای برای درک سخت هستند، به عنوان مطالب اقتصادی می باشد، و برای درک منابع سود و ضرر کسب و کار و یا برای شناسایی راه هایی برای ایجاد ثبات در بهینه سازی مالی و اقتصادی از کسب و کار کافی نیست. از این رو، برای توسعه کسب و کار مدیر حسابداری لازم است، که بدین معنی است: توسعه یک سیستم برای ثبت اطلاعات مالی و غیر مالی با توجه به نیازهای مدیر شغل، برای نظارت بر منابع سود و ضرر شغل، در حال توسعه گزارش های اولیه، تجزیه و تحلیل درآمدها و هزینه ها، بدهی ها ، رسیدها  نیازهای مالی و منابع کسب و کار و تطابق مستمر مدیریت لازم است.

1-مقدمه - حسابداری مدیریتی چیست؟

انجمن ملی حسابداران در ایالات متحده برای اولین بار تعریف خود را در سال 1981 با سندی تحت عنوان تعریف حسابداری مدیریتی صادر کرد: حسابداری مدیریتی شامل فرآیند شناسایی، اندازه گیری، جمع آوری، تجزیه و تحلیل، تهیه کردن، تفسیرکردن و ارتباط اطلاعات مالی مورد استفاده توسط مدیربرای برنامه ریزی، ارزیابی، و کنترل سازمان و اطمینان حاصل شدن از استفاده مناسب منابع مسولیت پذیری مدیر.  حسابداری مدیریتی همچنین شامل تهیه گزارشهای مالی برای گروه های غیر مدیریتی از قبیل سهامداران، بستانکاران، سازمان های نظارتی و مقامات مالیاتی میباشد." بنابراین، حسابداری مدیریتی در رابطه با ارائه اطلاعات به مدیران است. افراد درون یک سامان هستند که مسـول کنترل این عملیات میباشند...

از طریق لینک زیر می توانید مقاله انگلیسی را به صورت رایگان دانلود فرمایید و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده نمایید.

 


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " حسابداری مدیریتی و تصمیم گیری در صنعت انرژی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
حسابداری مدیریتی و تصمیم گیری در صنعت انرژی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia - Social and Behavioral Sciences
سال انتشار
2014
کد محصول
1002965
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
6
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
505 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده حسابداری , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 70000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Managerial Accounting
decision making

تاریخ انتشار در سایت: 2015-01-16
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته حسابداری

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته حسابداری در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته حسابداری دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه