Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: آگاهی از چارچوب های ناشناخته و مورد بحث در حسابداری

ترجمه فارسی مقاله درمورد حسابداری انتقادی، آماده دانلود است. ایجاد میدان های دید و شکستن سکوت، میراث قدرتمندی از پژوهش و آموزش در حسابداری انتقادی هستند.

چکیده

ایجاد میدان های دید و شکستن سکوت، میراث قدرتمندی از پژوهش و آموزش  در حسابداری انتقادی هستند. این مقاله، به ترویج توسعه ی بیشتر ادراکات ما از  چگونگی ایجاد ایده ها می پردازد و چگونگی ظرافت و دقت زبان را نشان میدهد، قدرت در تکنولوژی حسابداری و صنایع آموزش حسابداری جاسازی شده است. روش های خاص آگاهی از آموزش حسابداری و همچنین روش های نوظهور  در آموزش حسابداری اخلاقی و انتقادی به منظور کنکاش و تعمق بیشتر در موارد زیر ارزیابی شدند: چگونه می توانیم یک چارچوب واقعا انتقادی را به وسیله ی آموزگاران و دانشجویانی که می توانند متفاوت بیاندیشند، تقویت کنیم و برای ارتقاء شیوه های کسب و کار پایدار، اصولی و ظریف و متنوع چه کاری باید انجام گیرد؟ دیدگاه های ما در مورد اصول اخلاقی جهان پیرامونمان، چگونگی تأثیر ساختارهای اجتماعی بر روش های آگاهی و این که چه چیزی وضع موجود رامختل می سازد و به چالش می کشاند، از نگرانی های به خصوص، به منظور ارتقاء و ترویج تحولات اجتماعی و عدالت است.

1-مقدمه

چه چیزی نشان دهنده این است که حسابداری در مسیر اشتباهی است؟ چابراک و سریاگ (2013)، به عنوان پژوهشگران انتقادی، به طرز ماهرانه ای با تحریک غیر معمول، به پژوهش های پیشگامانه ی خود در این نشریه1 ادامه می دهند. با ترویج و حمایت از تفکر باز و تشویق دانشجویان به مشارکت در ارائه ی جهش های کسب و کار و اصول اخلاقی – استعاره از ورشکستگی شرکت اِنرون – نتایج حاصل، چندجانبه هستند و نمودارهایی بدون ساختار توسط دانشجویان ارائه شد. خواننده، قطعا از داستان ها، نظریه ها، افشاگری ها و احساس بیم و نگرانی بزرگسالان که ارائه شده است و خلاقیت چشمگیرِ ابتکارهای دانشجویان لذت می برد. این موارد، تلاش های مهمی هستند و تلنگر های آن ها در مورد این که بیشتر فرصت هایی که رخ می دهند، به موقع و به جا است، حائز اهمیتند…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " آگاهی از چارچوب های ناشناخته و مورد بحث در حسابداری " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
آگاهی از چارچوب های ناشناخته و مورد بحث در حسابداری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Critical Perspectives on Accounting
سال انتشار
2013
کد محصول
1003982
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
24
قیمت بر حسب ریال
1,083,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
187 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1083500 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Critical accounting
Neo-liberalism

تاریخ انتشار در سایت: 2015-04-01
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید