کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم پايه > زيست شناسی > محصولات رشته زيست شناسی > مقاله با ترجمه فارسی رشته زيست شناسی > روش های کشت سلولی پیشرفته برای کشف دارو

دانلود ترجمه مقاله درباره روش های کشت سلولی پیشرفته برای کشف دارو

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " زيست شناسی " با موضوع " روش های کشت سلولی پیشرفته برای کشف دارو " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Advanced Cell Culture Techniques for Cancer Drug Discovery

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Biology
سال انتشار
2014
کد محصول
1004353
تعداد صفحات انگليسي
23
تعداد صفحات فارسي
33
قیمت بر حسب ریال
170000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده زيست شناسی , پزشكی , داروسازی , بيوتكنولوژی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 170000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Human cancer cell lines are an integral part of drug discovery practices. However, modeling the complexity of cancer utilizing these cell lines on standard plastic substrata, does not accurately represent the tumor microenvironment. Research into developing advanced tumor cell culture models in a three-dimensional (3D) architecture that more prescisely characterizes the disease state have been undertaken by a number of laboratories around the world. These 3D cell culture models are particularly beneficial for investigating mechanistic processes and drug resistance in tumor cells. In addition, a range of molecular mechanisms deconstructed by studying cancer cells in 3D models suggest that tumor cells cultured in two-dimensional monolayer conditions do not respond to cancer therapeutics/compounds in a similar manner. Recent studies have demonstrated the potential of utilizing 3D cell culture models in drug discovery programs; however, it is evident that further research is required for the development of more complex models that incorporate the majority of the cellular and physical properties of a tumor

چکیده

رده های سلولی سرطان انسان بخشی جدایی ناپذیر از شیوه های کشف دارو هستند. با این حال مدل سازی پیچیدگی سرطان با استفاده از این رده های سلولی روی بستر پلاستیکی استاندارد، به طور دقیق ریز محیط کشت تومور را ارائه نمی دهد.   تحقیقاتی راجع به توسعه ی مدل های کشت سلولی توموری پیشرفته در یک ساختار سه بعدی  که سطح(حالت) بیماری را خیلی دقیق مشخص می کند، توسط تعدادی از آزمایشگاه ها در سراسر جهان انجام شده است. این مدل های کشت سلولی سه بعدی به طور ویژه برای بررسی فرایندهای مکانیکی و مقاومت دارویی در سلول های توموری مفید اند. بعلاوه طیفی از مکانیسم های مولکولی ساختار شکنی شده با مطالعه ی سلول های سرطانی در مدل های سه بعدی نشان می دهد که سلول های توموری کشت شده در شرایط تک لایه ی دو بعدی به درمان(دارو) ها در روشی مشابه پاسخ نمی دهند. مطالعات اخیر پتانسیل استفاده از مدل های کشت سلولی سه بعدی در برنامه های کشف دارو را نشان داده اند؛ با این حال روشن است که تحقیقات بیشتری برای توسعه ی مدل های پیچیده تری که اکثر ویژگی های فیزیکی و سلولی تومور را ترکیب می کنند، لازم است.

1-مقدمه

از لحاظ تاریخی، تنها روش برای کل سنجش غربالگری مبتنی بر سلول آنهایی هستند که با استفاده از یک لایه صاف سلول های متصل به گشتگاهای مختلف پلاستیکی توسعه یافتند. با این حال، در حال حاضر به طور کلی پذیرفته شده است که کشت سلول در این شرایط دو بعدی (2D) از نظر فیزیولوژیکی پذیرفته شده نیست و ممکن است با مشکلاتی در ترجمه پایین دست در داخل بدن مواجه شود. ساختار بافت خاص، همراه با عناص موجود دراطراف ریزمحیط جز اصلی تومور هستند  که حداقل تا حدی  با استفاده  در  مدلهای  سه بعدی (3D) کشت سلولی  تکرار شده اند. غربالگری با ظرفیت بالا(HTS) با استفاده از روش مبتنی بر سلول ،بارها نقطه شروعی برای شناسایی ترکیبات جدید در برنامه های کشف دارو بوده است .روش ها به  جای  توسعه داروها شامل ارزیابی کاندیدهای دارویی جدید  در هر دو فاز پیش بالینی و بالینی میشوند...این مقاله ترجمه شده زيست شناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


3D culture
microenvironment
drug resistance
tumor models
high-throughput screening

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته زيست شناسی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته زيست شناسی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته زيست شناسی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه