کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > مديريت > محصولات رشته مديريت > مقاله با ترجمه فارسی رشته مديريت > در جستجوی رهبران: دستیابی به رهبران آینده در آموزش از طریق شبکه های اجتماعی

دانلود ترجمه مقاله درباره در جستجوی رهبران: دستیابی به رهبران آینده در آموزش از طریق شبکه های اجتماعی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم تربيتی " با موضوع " در جستجوی رهبران: دستیابی به رهبران آینده در آموزش از طریق شبکه های اجتماعی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Looking For Leaders: Reaching the Future Leaders inEducation through Online Social Networks

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia - Social and Behavioral Sciences
سال انتشار
2012
کد محصول
1004391
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
17
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده علوم تربيتی , علوم ارتباطات اجتماعی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 115000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

In this paper we introduce online social networks as part of secondary schools system, to allow the development of values, attitudes, socio-emotional skills and ethical standards among students. Students will learn to be citizens, how to vote, and be responsible for the improvements and changes of their own educative system under the supervision of the management team of the center and the school board. This methodology is intended for all students to have responsibilities through their participation in their own school system

چکیده

ما در این مقاله به معرفی شبکههای اجتماعی به عنوان بخشی از نظام آموزشی دبیرستان و در راستای توسعهی ارزشها، نگرشها، مهارتهای اجتماعی-عاطفی و معیارهای اخلاقی در بین دانشآموزان میپردازیم. دانشآموزان فرا میگیرند که چگونه یک شهروند باشند، چگونه رأی بدهند و نسبت به بهبود و تغییر نظام آموزشی خود تحت نظارت گروه مدیریتی مرکز و هیئت مدیرهی مدرسه مسئولیتپذیر باشند. هدف از این روش مسئولیت بخشیدن به دانشآموزان از طریق مشارکت آنها در سیستم مدرسهی خود است.

1-مقدمه

اغلب دانشآموزان میل و جاهطلبی خود را نسبت به کسب موفقیت در دروس خود به منظور جلب نظر معلمان، والیدین یا مدیران خود نشان میدهند (موریدیس، 2009). ایدهی این مقاله ارائهی روشی جدید در دبیرستانها برای معرفی شبکههای اجتماعی اینترنتی به عنوان بخشی از سیستم آنها و همچنین عرضهی خدمات به جامعهی آموزشی (دانشآموزان، والدین و معلمان) برای ایجاد یک برنامهی آموزشی دبیرستان که توسعهی ارزشها، نگرشها، مهارتهای اجتماعی-عاطفی و معیارهای اخلاقی را امکانپذیر میسازد است...خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته علوم تربيتی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته علوم تربيتی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته علوم تربيتی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه