Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: روش جدید مدیریت هزینه مالی مبتنی بر فعالیت

مدل مدیریت هزینه های مالی مبتنی بر فعالیتهای استاندارد مدلی جدید از مدیریت هزینه های مالی محسوب می شود که بر مبنای سیستم هزینه استاندارد و هزینه مبتنی بر فعالیت و ترکیب مزایای این دو قرار دارد.

چکیده

مدل مدیریت هزینه های مالی مبتنی بر فعالیتهای استاندارد مدلی جدید از مدیریت هزینه های مالی محسوب می شود که بر مبنای سیستم هزینه استاندارد و هزینه مبتنی بر فعالیت و ترکیب مزایای این دو قرار دارد. این روش مدل جدیدی از مدیریت هزینه مالی با اطلاعات دقیق تر و صحیح تر می باشد که هزینه تحقیق و توسعه را به عنوان نقطه آغاز حسابداری و هزینه های پس از فروش را به عنوان نقطه پایانی در نظر می گیرد و کل فرایند تولیدی و عملیاتی و کلیه زنجیره فعالیتها و زنجیره ارزشهایی که هدفشان ارائه مدیریت و تصمیم داخلی است را پوشش می دهد.

1-مقدمه

با ورود به سازمان تجارت جهانی، شرکتهای چینی هم با رقابت های داخلی و هم بین المللی روبرو هستند که این امر منجر به چالش های شدید در بازار می شود. به منظور کسب مزایا و موقعیت های مطلوب در بازار، شرکتها به مدیریت پیشرفته تر و افزایش توانایی های رقابتی نیاز دارند. در این مقاله سیستم کاربردی یکپارچه مدیریت هزینه بطور کامل مورد مطالعه قرار می گیرد. هم سیستم های هزینه یعنی سیستم هزینه استاندارد و هم سیستم هزینه مبتنی بر فعالیت از توسعه واقعی و نیاز عملی شرکتهای تولیدی نشات می گیرند. سیستم هزینه استاندارد عمدتا به عناصر اصلی در فرایند تولید مثل مواد مستقیم، نیروی انسانی مستقیم و مخارج کلی و تمرکز آن بر کنترل متغیرها اختصاص داده می شود. در حالیکه سیستم هزینه مبتنی بر فعالیت بر روی شناسایی فعالیت و هزینه تمرکز می کند، بطور شدید بر روی تجزیه و تحلیل فعالیت و زنجیره ارزش تاکید می ورزد. هر دو سیستم هزینه مزایا و معایبی دارند و در صورت ترکیب می توانند مکملی برای هم محسوب شوند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " روش جدید مدیریت هزینه مالی مبتنی بر فعالیت " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
روش جدید مدیریت هزینه مالی مبتنی بر فعالیت
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Physics Procedia
سال انتشار
2012
کد محصول
1006418
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
11
قیمت بر حسب ریال
450,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
167 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 450000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Activity-based costing
activity-based financial cost management
standard activity-based costi

تاریخ انتشار در سایت: 2015-12-02
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید