کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی عمران > محصولات رشته مهندسی عمران > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی عمران > استفاده از چسپ های اصلاح شده پلیمری در آسفالت جاده ها

دانلود ترجمه مقاله درباره استفاده از چسپ های اصلاح شده پلیمری در آسفالت جاده ها

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی عمران " با موضوع " استفاده از چسپ های اصلاح شده پلیمری در آسفالت جاده ها " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Polymer modified asphalt binders

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Construction and Building Materials
سال انتشار
2007
کد محصول
1006922
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
15
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
229 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی عمران , مهندسی پليمر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 115000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

This paper is a review of research that has been conducted on polymer modified binders over the last three decades. Polymer modification of asphalt binders has increasingly become the norm in designing optimally performing pavements, particularly in the United States, Canada, Europe and Australia. Specific polymers that have been used include rubber, SBR, SBS and Elvaloy®. Specifications have been designed and pre-existing ones modified to capture the rheological properties of polymer modified binders. The elastic recovery test is good at determining the presence of polymers in an asphalt binder, but is less successful at predicting field performance of the pavement

چکیده

این مقاله مروری بر تحقیقاتی است که بر روی چسپ های اصلاح شده پلیمری در طول سه دهه گذشته انجام شده است. چسپ های اصلاح شده پلیمری آسفالت به طور روز افزون تبدیل به یک اصل قانونی در طراحی بهینه جاده ها و گذرگاه ها  به ویژه در ایالت متحده آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا شده است. پلیمرهای خاصی که به عنوان اصلاح کننده مورد استفاده قرار گرفته اند شامل لاستیک،  SBR، SBS و Elvaloy هستند. ویژگی هایی که طراحی شده اند و مواردی که از قبل وجود داشته برای دستیابی به خواص رئولوژیکی چسپ های اصلاح شده پلیمری بهبود یافته است. تست بازیابی الاستیک در تعیین وجود پلیمرها در چسپ آسفالت مناسب است اما در زمینه پیش بینی عملکرد آسفالت کمتر موفق بوده است.

1-مقدمه

افزودن پلیمر، زنجیره های تکرار شده از مولکول های کوچک، به آسفالت به منظور بهبود عملکرد آسفالت نشان داده شده است. پیاده روها با پلیمر اصلاح شده مقاومت بیشتری در مقابل شیار شدگی و ترک خوردگی حرارتی نشان می دهد وخسارت ناشی از فرسودگی، زدودگی و حساسیت به دما را کاهش می دهد. چسپ های اصلاح شده پلیمری با موفقیت در مکان های با تنش بالا مانند تقاطع خیابان های شلوغ، فرودگاه ها، ایستگاه خودرو های سنگین و میدان مسابقه استفاده شده اند...این مقاله ترجمه شده مهندسی عمران در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Polymer modified binder
Asphalt
Binder specifications
Elastic recovery

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی عمران

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی عمران در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی عمران دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه