Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: دستکاری سود از طریق مدیریت فعالیتهای واقعی و ادراکات سرمایه گذاران

ترجمه فارسی مقاله درمورد دستکاری سود ، اماده دانلود است. تمرکز این مقاله بر شناسایی کاربرد و ادراک سرمایه گذاران درباره ی مدیریت فعالیتهای واقعی در برزیل می باشد.

چکیده

تمرکز این مقاله بر شناسایی کاربرد و ادراک سرمایه گذاران درباره ی مدیریت فعالیتهای واقعی در برزیل می باشد. این مطالعه فرضیات مربوط به 1) شناسایی و تعیین هویت گونه های مختلف مدیریت فعالیتهای واقعی و 2 ) ادراکات سرمایه گذاران از اثرات این دستکاری را واکاوی می کند. داده ها از Economatica® گردآوری شده اند و بازه ی سالهای 1989 تا 2012 را در بر میگیرد. برای آزمون کارایی اطلاعات از رگرسیون پانل دیتا (با استفاده از تست Mishkin) استفاده شده است. نتایج نشاندهنده ی وقوع دستکاری سود بوسیله ی مدیریت فعالیتهای واقعی بوده و همچنین نشان میدهد که بازار در بررسی اثرات مدیریت سود از طریق گونه های خاصی از دستکاری فعالیتهای واقعی با شکست مواجه می شود.

1-مقدمه

واژه ی "مدیریت سود " به این مسئله می پردازد که برخی از مدیران از روشهای حسابداری استفاده کرده یا اینکه فعالیتهای عملیاتی را به گونه ای هدایت می نمایند که سود را بمنظور برخی اهداف مشخص تحت تاثیر قرار داده بنحوی که نتایج دلخواه در صورتهای مالی گزارش شوند. روشهای مدیریت سودی که برای چنین اهدافی بکار گرفته می شوند به نوبه ی خود بر اساس نحوه ی اثر گذاری بر فرایند حسابداری مبنای تعهدی یا بر مبنای اثرگذاری بر فعالیتهای عملیاتی طبقه بندی می شوند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " دستکاری سود از طریق مدیریت فعالیتهای واقعی و ادراکات سرمایه گذاران " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
دستکاری سود از طریق مدیریت فعالیتهای واقعی و ادراکات سرمایه گذاران
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Research in International Business and Finance
سال انتشار
2015
کد محصول
1007391
تعداد صفحات انگليسی
27
تعداد صفحات فارسی
45
قیمت بر حسب ریال
1,578,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1578500 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
earnings management
real activities management
investors’ perceptions

تاریخ انتشار در سایت: 2016-03-05
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید