کاربر گرامی Skip Navigation Links

دانلود مقاله ترجمه شده رایگان درباره الگوریتم برخط برای حذف آفست DC میرا شونده از جریان های خطا

این مقاله روش کارآمدی را برای حذف آفست DC میرا شونده نمایی از جریان های خطا ارائه می کند.

Abstract

This paper presents an efficient method for removing exponentially decaying DC offset from fault currents. Instantaneous value of the actual exponentially decaying DC offset is calculated by integrating the input signal. The DC component is removed by subtracting the DC value at each sampling instant. The Discrete Fourier Transform (DFT) is applied to the result to extract the phasor of the fundamental component. Different transient signals are investigated. The results show that the proposed method is accurate and easy to implement

چکیده

این مقاله روش کارآمدی را برای حذف آفست DC میرا شونده نمایی از جریان های خطا ارائه می کند. مقدار لحظه ای آفست DC میرا شونده نمایی با انتگرال گیری از سیگنال ورودی محاسبه می شود. مؤلفه DC با تفریق مقدار DC در هر لحظه نمونه برداری، حذف می شود. تبدیل فوریه گسسته (DFT) به نتیجه اعمال می شود تا فازور مؤلفه اصلی بدست آید. سیگنال های گذرای مختلف بررسی شده اند. نتایج نشان می دهند که روش پیشنهادی دقیق بوده و پیاده سازی آن آسان است.

1-مقدمه

سیگنال های ورودی برای اندازه گیری های مختلف در کاربردهای حفاظت شامل نویزهایی مانند آفست DC و هارمونیک هستند که باید فیلتر شوند تا سیگنال فرکانس اصلی مورد نیاز حفظ شود. تبدیل فوریه گسسته (DFT) یک روش پر استفاده است که در صورت برآورده شدن فرض های توصیه شده در [1]، می تواند هارمونیک ها را با استفاده از محاسبات ساده از هم جدا کند. با این وجود، در طول هر بازه خطا، سیگنال های ولتاژ و جریان دارای هارمونیک ها و آفست DC بزرگی هستند. آفست DC به شدت مانع یافتن یک سیگنال فرکانس اصلی صحیح می شود و زمان همگرایی را به تأخیر می اندازد [2]. به علاوه، وقتی سیگنال تحلیل شده شامل یک آفست DC میرا شونده نمایی باشد، فازور تخمین زده شده با استفاده از DFT می تواند خطایی تا % 15 داشته باشد [3]. این مقدار برای رله های حفاظتی قابل قبول نیست...


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " الگوریتم برخط برای حذف آفست DC میرا شونده از جریان های خطا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید اصل مقاله و ترجمه فارسی آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
الگوریتم برخط برای حذف آفست DC میرا شونده از جریان های خطا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Electric Power Systems Research
سال انتشار
2011
کد محصول
1010678
تعداد صفحات انگليسي
3
تعداد صفحات فارسي
10
قیمت بر حسب ریال
رایگان
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
470 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده رایگان مهندسی برق را مشاهده کنید.
برای اطلاع از مقالات ترجمه شده رایگان جدید، ایمیل خود را وارد نمایید.
در صورت نیاز به کلمه عبور از www.ir-translate.com به عنوان کلمه عبور استفاده کنید
این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Decaying DC offset
Fault currents
Impedance relays
Fundamental frequency component

تاریخ انتشار در سایت: 2017-06-12
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه