Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: مروری بر ارزیابی مدل های کیفی در نرم افزار های آزاد

مقاله ترجمه شده ارزیابی نرم افزار با عنوان : مروری بر ارزیابی مدل های کیفی در نرم افزار های آزاد، در این بخش قابل دانلود است.
 
Abstract
 

Open source products/projects targeting the same or similar applications are common nowadays. This makes choosing a tricky task. Quality is one factor that can be considered when choosing among similar open source solutions. In order to measure quality in software, quality models can be used. Open source quality models emerged due to the inability of traditional quality models to measure unique features (such as community) of open source software. The aim of the paper therefore is to examine the characteristic features, unique strengths, and limitations of existing open source quality models. In addition, we compare the models based on some selected attributes

چکیده

محصولات/پروژه های منبع باز (آزاد) با هدف قرار دادن برنامه های کاربردی یکسان یا مشابه، امروزه رایج هستند. این موضوع، منجر به انتخاب یک کار بی ثبات می شود. کیفیت یکی از عواملی است که می تواند در هنگام انتخاب بین راه حل های منبع آزاد مشابه در نظر گرفته شود. به منظور اندازه گیری کیفیت در نرم افزار، مدل های کیفیت را می توان مورد استفاده قرار داد. مدل های کیفیت منبع باز، به دلیل ناتوانی مدل های با کیفیت های قراردادی برای اندازه گیری ویژگی های منحصر به فرد (مانند اجتماع) نرم افزار منبع باز، پدید آمده اند. هدف این مقاله به همین دلیل است که به بررسی ویژگی های مشخصه، نقاط منحصر به فرد، و محدودیت های مدل های کیفیت منبع باز، می پردازد. علاوه بر این، مدل های مبتنی بر برخی از ویژگی های انتخاب شده، را مقایسه می کنیم.

-1مقدمه

نرم افزار منبع باز، امروزه در همه اطراف ما وجود دارد. آنها از سیستم عامل ها (مانند لینوکس، سولاریس، FreeBSD) به فن آوری های پایگاه داده/میان افزار (مانند وب سرور آپاچی/MySQL) و سپس محصولات کاربران نهایی مانند مرورگرهای وب (برای مثالMozilla Firefox) تغییر یافته اند. لیست به صورت فراگیر می باشد.

اکثر پروژه های نرم افزار منبع باز، برای کیفیت بالایی از دیدگاههای طراحان، نویسندگان و حتی کسانی که از نرم افزار استفاده می کنند (Raja و Berry، 2005)، در نظر گرفته می شوند. مؤسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) کیفیت را به عنوان، "درجه ای که یک سیستم، مؤلفه و یا فرآیند با شرایط مشخص شده، مطابقت می کند" و یا "درجه ای که یک سیستم، مؤلفه و یا فرآیند با نیازها و یا الزامات مشتری و کاربر، مطابقت می کند" (Pressman ، 2005) تعریف کرده اند. به منظور اندازه گیری کیفیت در نرم افزار، مدل های کیفیت می تواند مورد استفاده قرار گیرد… 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " مروری بر ارزیابی مدل های کیفی در نرم افزار های آزاد " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مروری بر ارزیابی مدل های کیفی در نرم افزار های آزاد
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IERI Procedia
سال انتشار
2013
کد محصول
1010867
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
6
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
193 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 575000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
FLOSS
Open source software
Quality models

تاریخ انتشار در سایت: 2017-07-02
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید