کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > حسابداری > محصولات رشته حسابداری > مقاله با ترجمه فارسی رشته حسابداری > ترجمه مقاله در زمینه کیفیت حسابرسی

کیفیت حسابرسی و مشخصات محیط اطلاعات تحلیل‏گران

ترجمه فارسی مقاله درباره کیفیت حسابرسی آماده دانلود است. نتایج این مقاله نشان می‏دهد که کیفیت بالای حسابرسی موجب می‏شود تحلیل‏گران اهمیت زیادی به اطلاعات عمومی دهند، اما دقت اطلاعات خصوصی هم توسعه یافته است.

چکیده

تحقیق اولیه (بن و همکاران، 2008) اشاره می‏کند که کیفیت بالای حسابرسی وابسته به دقت افزایش‏ یافته و پراکندگی کاهش‏ یافته‏ ی پیش‏بینی‏ های درآمدها است که توسط تحلیل‏گران طرف فروش صادر شده است. ما این کار را با توجه به چگونگی تأثیرات کیفی بر محیط اطلاعات در عملکردهای تحلیل‏گران بسط دادیم. با استفاده از روش طراحی شده توسط بارون و همکاران در سال 1998، بررسی کردیم که آیا کیفیت بالای حسابرسی (شناخته شده به عنوان حسابرس متخصص صنعت) به تفاوت‏های جاگرفته بر اطلاعات عمومی نسبت به اطلاعات خصوصی تحلیل‏گران مهم وابسته است یا نه، همینطور، بسط دادیم که چه کیفیت حسابرسی به طور جداگانه بر دقت اطلاعات عمومی و خصوصی تحلیل‏گران تأثیر دارد. نتایج ما نشان می‏دهد که کیفیت بالای حسابرسی موجب می‏شود تحلیل‏گران اهمیت زیادی به اطلاعات عمومی دهند، اما دقت اطلاعات خصوصی هم توسعه یافته است. این نتایج درک ما را از چگونگی تأثیرات کیفیت حسابرسی بر روش ‏های پیش‏بینی تحلیل‏گران بسط داده و حمایت از بحث تأثیرات کیفیت حسابرسی بر کاربرانِ گزارشات مالی حسابرسی‏ شده را توسعه می‏دهد.  

1-مقدمه

هدف از این مقاله بسط درک ما از چگونگی تأثیرات کیفیت حسابرسی بر محیط اطلاعاتِ تحلیل‏گران طرف فروش است. تحقیق اولیه به طور کلی دریافته که حسابرسان با کیفیت بالا وابسته به کیفیت و قابلیت اعتماد توسعه‏ یافته‏ ی اطلاعات حسابداری هستند (واتکینز و همکاران در سال 2004؛ دیکو و همکاران در سال 2010). همچنین گواه محکمی وجود دارد که شرکت‏کنندگان بازار سرمایه به نظر برای کیفیت حسابرسی تمایز قائل بوده و آن را ارزش می ‏نهند. بهرحال، تحقیقات بسیار کمی وجود دارد که میزان امنیت بازده تحلیل‏گران را که تحت تأثیر کیفیت حسابرسی قرار دارد، بررسی کند. بررسی چگونگی تأثیرات کیفیت حسابرسی بر تحلیل‏گران طرف فروش خواسته شده است، چون با توجه به یادداشت‏های برادشاو در سال 2009، فرض می‏شود تحلیل‏گران به نوعی گروه مهمی از کاربران بیانیه مالی با آگاهی نسبی هستند. پیش‏بینی‏ های درآمدها (سود) یک بازده ابتدایی از این تحلیل‏گران است، و به نظر منطقی می‏رسد که فرض شود بیانیه‏ های مالی حسابرسی‏شده منبع مهمی در فرآیند پیش‏بینی توسط تحلیل‏گران هستند، به خصوص در چنان محیطی که ما بررسی می‏کنیم، برای مثال اصلاحات پیش‏بینی تحلیل‏گران بلافاصله پیرو اعلامیه‏ های مالی درآمدهای سالانه‏ ی شرکت‏ها… 
 
میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " کیفیت حسابرسی و مشخصات محیط اطلاعات تحلیل‏گران " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
کیفیت حسابرسی و مشخصات محیط اطلاعات تحلیل‏گران
نویسنده/ناشر/نام مجله :
University of Technology-Sydney
سال انتشار
2014
کد محصول
1010920
تعداد صفحات انگليسي
35
تعداد صفحات فارسي
52
قیمت بر حسب ریال
170000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
365 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 170000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


audit quality
earnings forecasts
information environment
analysts

تاریخ انتشار در سایت: 2017-07-09
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته حسابداری

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته حسابداری در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته حسابداری دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه