Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: توانایی ها و مهارت ها به عنوان عوامل توضیح تفاوت ها در کارآفرینی زنان

ترجمه مقاله درباره کارآفرینی زنان. هدف این مقاله ارائه یک رویکرد برای کارآفرینان زن از دیدگاه شایستگی و به خصوص تلاش آنها برای شناخت این عرصه از طریق گفتمان کارآفرینی است اگر در مجموعه ای از مهارت ها و توانایی ها اجماع وجود داشته باشد می تواند موجب توسعه فعالیت این فعالیت کارآفرینی توسط زنان شود یا در غیر این صورت مانع آن شود.

چکیده

این پژوهش بخشی از پروژه زنان در زمینه کارآفرینی بر مبنای شایستگی  است و با هدف بررسی نقش مهارت ها و توانایی ها در توضیح کارآفرینی زنان انجام شده است. در این راستا، این کار پژوهشی بر این مبنا استوار است که زنان کارآفرین شایستگی های خاصی دارند و با مجموعه ای از مهارت ها و توانایی ها شناخته می شوند که تعیین کننده نوع کارآفرینی زنان است. (مثلا نوع شناسی، بخش، اندازه، نوآوری، خلاقیت). از لحاظ روش شناختی، این پژوهش یک رویکرد کیفی را در پیش گرفته است که بوسیله مصاحبه های نیمه ساختار یافته  از مردان و زنان از بخش های تجاری و اقتصادی اجتماعی مختلف پشتیبانی شده است. به دلیل تجزیه و تحلیل تفسیری و محض، می توان نتیجه گرفت که تاجران زن و مرد با آموزش مهارت ها و توانایی ها به زنان کارآفرین موافق هستند اگرچه تفاوت های قابل توجهی بین ادراکات زنان و مردان وجود دارد.

1-مقدمه

مطابق با تئوری توسعه اقتصادی شومپیتر در سال 1942، توسعه اقتصادی بر ظرفیت نوآوری کارآفرینان در ایجاد کسب و کار های جدید متکی است. بنابر این، کارآفرین در توسعه بسیار با اهمیت است برای اینکه او به عنوان یک نوآور، سازمان دهنده، و به عنوان یک عامل رشد اقتصادی مطرح است. بنابر این، نظر می رسد کارآفرینی عملی است که برای رشد اقتصادی از طریق ایجاد شغل و نوآوری و ثروت مفید است....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " توانایی ها و مهارت ها به عنوان عوامل توضیح تفاوت ها در کارآفرینی زنان " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
توانایی ها و مهارت ها به عنوان عوامل توضیح تفاوت ها در کارآفرینی زنان
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Suma de Negocios
سال انتشار
2016
کد محصول
1012012
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 730000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Entrepreneurship

تاریخ انتشار در سایت: 2018-03-18
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید