Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: عوامل اصلی موفقیت فعالسازی خرده فروشی‌های موقت از دیدگاه فعالان چندگانه

هدف از این مقاله با توجه به پیچیدگی فعالسازی خرده فروش‌های موقت، ارائه‌ی درک جامعی از این پدیده و شناسایی عوامل اصلی موفقیت آن با در نظر گرفتن دیدگاههای مشتری، سازمان و برند است.

چکیده

برندها از فعالسازی خرده فروشی‌های موقت به عنوان راهبرد بازاریابی تجربی برای جلب مشارکت مشتریان فعلی و جدید استفاده می‌کنند. این مطالعه، مصاحبه‌ی دقیقی با فعالان چندگانه (مدیران نهادی، مدیران برند و مشتریان) ترتیب داده تا تفاوتها و شباهتها در تبیین مفهوم موفقیت فعالسازی خرده فروشی موقت را شناسایی کند. بعلاوه، چهارچوبی مفهومی از عوامل کلیدی را ارائه کردیم که در موفقیت طرح‌های تجربی خرده فروشی نقش دارند. چهار عامل موفقیت اصلی (نقطه تماس ارتباطی، همسویی راهبردی، شگفتی و لذت و خوشبختی) مورد بررسی قرار گرفته‌اند. به نظر ما، فعالسازی های خرده فروشی موقت باید به عنوان رویدادهای مبادلاتی خرده فروشی با هدف تولید پیامدهای مبتنی بر ارتباط در نظر گرفته شوند.

1-مقدمه

مفهوم اجاره کردن فضای خرده فروشی موقت، در طول پانزده سال اخیر طوفانی در جهان خرده فروشی به پا کرده است (ابراهیم و چو، 2010). متخصصان بازاریابی، سالیانه با صرف بیش از 8 میلیارد دلار در اقتصاد ایالات متحده و نرخ رشد 4/8 درصدی استخدام بیش از 000/23 نیرو در انگلستان (ساولیس، 2015)، به دنبال توسعه روزافرون فضاهای خرده فروشی موقت هستند تا به برتری رقابتی برسند (کیم و همکاران، 2010؛ ورلی- بیرچ، 2014). فعالسازی خرده فروشی‌های موقت شامل محیط‌های خرده فروشی غیر سنتی، ناهمگن و چندگانه است که در آنها راهبردهای برند و اهداف بازایابی در قالب‌های مختلفی تحقق می‌یابند (پومودورو، 2013)، فعالسازی خرده فروشی‌های موقت، تجربه‌ی خرده فروشی بسیار جدید و جذابی را ارائه می‌کنند که رسانه مؤثری برای بررسی محصول، تبلیغات دهان به دهان، افزایش آگاهی از برند و تحریک فروش محسوب می‌شوند. فعالسازی خرده فروشی‌های موقت در عرصه خرده فروشی معاصر باعث تأمین بی واسطه نیازهای مصرف کننده و تعامل مستمر با برندها از طریق عرضه‌ی محصولات در زمان مناسب، در مکان مناسب و با خدمات مناسب شده است....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " عوامل اصلی موفقیت فعالسازی خرده فروشی‌های موقت از دیدگاه فعالان چندگانه " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
عوامل اصلی موفقیت فعالسازی خرده فروشی‌های موقت از دیدگاه فعالان چندگانه
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Retailing and Consumer Services
سال انتشار
2018
کد محصول
1012226
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
31
قیمت بر حسب ریال
865,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
386 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 865000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Experiential retail
Pop-up store
Customer experience management

تاریخ انتشار در سایت: 2018-05-02
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید