Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: تأثیر آشکار و ضمنی حمایت مالی در ورزش

هدف ار این مقاله بررسی اثربخشی حمایت مالی از ورزش با توجه به مجموعه‌ی منتخبی از حامیان اصلی رویدادهای ورزشی بزرگ ( مسابقات قهرمای فوتبال اروپا، 2012) با استفاده از ترکیب روش‌های ارزیابی آشکار و ضمنی است. طبق نتایج به دست آمده، اثربخشی حمایت مالی ورزشی براساس پردازش اطلاعات انگیزشی آشکار (هشیارانه) و ضمنی (ناهشیارانه) در ارتباط با برند حمایت کننده و رویداد مورد حمایت قرار دارد.

چکیده

حمایت مالی یکی از مؤثرترین ابزارهای ارتباطی بازاریابی است و در پژوهش‌های بازاریابی مورد تحلیل گسترده‌ای قرار گرفته است. این مطالعه روی ترکیب روش‌های ارزیابی آشکار و ضمنی در مورد مجموعه‌ی مشخصی از حامیان مالی اصلی رویدادهای ورزشی بزرگ متمرکز شده تا اثربخشی فعالیت‌های حمایت مالی را تعیین کند. طبق نتایج به دست آمده ادراک برند تقویت شده روی حمایت مالی از ورزش براساس پردازش اطلاعات آشکار و ضمنی نقش دارد.

1-مقدمه

حمایت مالی یکی از اثربخش‌ترین ابزارها در روابط بازاریابی یکپارچه است؛ هزینه‌های جهانی حمایت مالی تا 5.1 درصد رشد یافته و به 4.6 میلیارد دلار ایالات متحده در سال 2011 رسیده و انتظار می‌رود که تا سال 2012، 4.9 درصد افزایش یافته و به 51 میلیارد دلار برسد (IEG، www.sponsorship,com) .

حمایت مالی ورزشی یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در بازار حمایت مالی همچون بازی‌های المپیک یا جام جهانی فیفا است که میلیون‌ها تماشاگر را از سرتاسر جهان به خود جلب کرده و برای شرکت‌های برند مدار یا مدیران برند که به دنبال ایفای نقش در این رویدادها هستند تا از حمایت مالی خودشان کسب سود نمایند، بسیار ارزشمند است....
میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " تربيت بدنی و علوم ورزشی " با موضوع " تأثیر آشکار و ضمنی حمایت مالی در ورزش " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تأثیر آشکار و ضمنی حمایت مالی در ورزش
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Marketing Review
سال انتشار
2013
کد محصول
1012230
تعداد صفحات انگليسی
13
تعداد صفحات فارسی
20
قیمت بر حسب ریال
705,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
682 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 705000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Sponsorship
marketing

تاریخ انتشار در سایت: 2018-05-02
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید