Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: خودافشایی، آری یا خیر؟! فاصله موقعیت و خود افشایی در محیط های گوناگون

خودافشایی یک مکانیزم اساسی است که مردم به واسطه آن روابط خود با دیگران را در محل کار مدیریت می کنند و این موضوع هسته نظریه ما را تشکیل می دهد. محققان در چندین پژوهش مرتبط، مانند تحقیق در مدیریت برداشت و تصویرسازی استدلال کرده اند که مردم اطلاعات مثبت مربوط به خودشان را جهت تقویت تصویر حرفه ای خود در چشم دیگران افشا می کنند.

چکیده

افرادی که از لحاظ جمعیت شناختی متفاوتند در ایجاد روابط با کیفیت در سازمان با چالش های اساسی روبرو هستند. نظریه ارائه شده ما در مورد این است که چگونه تفاوت موقعیتی که اغلب همراه با ویژگی های جمعیت شناختی است می تواند از طریق نفوذ بر خودافشایی اطلاعات شخصی از ایجاد این روابط ممانعت به عمل آورد. ما در مورد ساختار فاصله موقعیت و اینکه چگونه خودافشایی اطلاعات شخصی ممکن است فاصله موقعیت را به جای نزدیک کردن زیاد کند بحث می کنیم. همچنین فراتر از فاصله موقعیت بررسی می کنیم که چگونه  هویت و ویژگی های موقعیت با ویژگی های یک فرد، افشای اطلاعات مربوط به موقعیت را تحت تاثیر قرار می دهد.

1-مقدمه

افشای اطلاعات شخصی که اجازه می دهد افراد یکدیگر را بهتر بشناسند برای ایجاد روابط با کیفیت در محیط های گوناگون جمعیتی یک راه حل معمول پیشنهاد شده است. اهمیت روابط با کیفیت در محل کار این است که آافراد با اعتماد، احترام و تمایل برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، منابع و دیدگاه ها با هم در ارتباط هستند. با این حال مشخص نیست که افشای اطلاعات شخصی منجر به ایجاد روابط با کیفیت در محیط های گوناگونی که در آن تفاوت موقعیتی فراوانی حاکم است بشود. ما بیان می کنیم که موقعیت مربوط به ویژگی های جمعیتی نظیر نژاد و جنسیت تصمیمات مربوط به افشای اطلاعات شخصی را پیچیده کرده، انتخاب افشاسازی اطلاعات نزد کسانی که از لحاظ جمعیتی متفاوتند را تحت تاثیر قرار می دهد. علاوه بر این درک پویایی موقعیت و افشاسازی اولین گام مهم برای کشف راه حل هایی است که واقعا به چالش های توسعه روابط با کیفیت در محیط های متنوع می پردازد. رویکرد ما با تماس های اخیر محققان مختلف برای قوی تر کردن نظریه پردازی که شامل موقعیت است سازگاری داشته و همچنین با پژوهشی پیرامون همجنس بازی که نشان می دهد موقعیت عامل مهمی در توسعه و کیفیت روابط است مطابقت می کند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " روانشناسی " با موضوع " خودافشایی، آری یا خیر؟! فاصله موقعیت و خود افشایی در محیط های گوناگون " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
خودافشایی، آری یا خیر؟! فاصله موقعیت و خود افشایی در محیط های گوناگون
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Academy of Management Review
سال انتشار
2009
کد محصول
1012386
تعداد صفحات انگليسی
24
تعداد صفحات فارسی
35
قیمت بر حسب ریال
1,265,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
557 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده روانشناسی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1265000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده روانشناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


disclose

تاریخ انتشار در سایت: 2018-05-20
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله روانشناسی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید