Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: جنبه انساني نتايج تملك فرامرزی: نقش شيوه‌های مديريت، احساسات كاركنان و فرهنگ ملی

ترجمه مقاله در مورد ادغام‌ و تملك‌‌ شرکت آماده دانلود است. يافته‌هاي ما درك بهتري به مديران در خصوص سوابق و نتايج احساسات كاركنان در طول M&Aها ارائه مي‌كند و آنها را قادر مي‌سازد تا شيوه‌هاي مديريتي را شناسايي كنند و دانشي در خصوص محيط و همچنين احساسات كاركنان كه ممكن است فرايند M&A را تقويت يا هدف قرار دهد، بدست آورند.
 چكيده

توجه اندکی به احساسات كاركنان در مطالعات مربوط به نتايج M&A، شده است. از آنجا كه تملك‌‌ها، رويدادهاي خيلي احساسي براي كاركنان سازمان تمليك شده هستند، واكنش‌هاي خيلي عاطفي ممكن است موجب پديد آمدن نتايج كاري مثبت يا منفي شوند، كه در موفقيت يا شكست M&A، نقش دارند. ما بر اساس مدل پيشنهاد شده توسط Sinkovics و ديگران (2011)، بررسي كسب‌وكار بين‌المللي، 20(1)، 47-27، اثرات ارتباطات مديريتي، حمايت مديريتي و سه بُعد فرهنگي بر روي احساسات كاركنان را، كه به نوبه خود بر قصد و رفتار آنها تأثير مي‌گذارد،  بررسي مي‌كنيم. مطالعه ما اين روابط را با استفاده از نمونه‌اي فرامرزي از 158 كارمند در سه سازمان، بررسي مي‌كند كه همگي آنها بوسيله يك شركت استخدام شده‌اند. يافته‌هاي ما آشكار مي‌كند كه حمايت مديريتي بر احساسات كاركنان و همچنين رفتار مقاومت فعال آنها تأثير مي‌گذارد. درحالي‌كه ارتباطات مديريتي بر روي احساسات كاركنان تأثير نمي‌گذارد، اما تأثير مستقيمي بر رفتار مقاومتيِ منفعل آنان دارد. اگرچه ابعاد فرهنگي تنها تأثيري محدودي بر احساسات كاركنان دارد، اما هر سه بُعد فرهنگي پيشنهاد شده، اثرات مستقيم معني‌داري بر نتايج مرتبط با كار كاركنان، همچون قصد گردش، دارند.

1-مقدمه

ادغام‌ها و تملك‌‌ها (M&Aها) به هيچ وجه پديده جديدي در شيوه كسب و كار نيستند. M&Aها تاريخچه‌اي طولاني دارند و چنين توافقاتي به احتمال زياد به حفظ فشار موجود براي سازمان‌ها جهت ساختاربندي مجدد، تا حدي هم به دليل بحران‌هاي اقتصادي اخير، ادامه خواهند داد (Sinkovics، Zagelmeyer و Kusstatscher، 2011). عليرغم رواج M&Aها، نرخ شكست چنين تراكنش‌هايي خيلي بالاست (Schoenberg، 2006). بنابراين، عواملي كه منجر به شكست يا موفقيت M&Aي مي‌شوند، به طور گسترده مورد تحقيق و بررسي قرار گرفته‌اند…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " جنبه انساني نتايج تملك فرامرزی: نقش شيوه‌های مديريت، احساسات كاركنان و فرهنگ ملی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
جنبه انساني نتايج تملك فرامرزی: نقش شيوه‌های مديريت، احساسات كاركنان و فرهنگ ملی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Business Review
سال انتشار
2015
کد محصول
1012874
تعداد صفحات انگليسی
15
تعداد صفحات فارسی
53
قیمت بر حسب ریال
900,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 900000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Acquisition
Employee emotions
Cultural dimensions

تاریخ انتشار در سایت: 2018-07-12
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید