Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: بکارگیری TQM برای مسابقات دوی جاده ای: مطالعه ای بر درگیری ورزشی و اشتیاق برای مشارکت مجدد

این مقاله، در درجه اول به بررسی بکارگیری مدیریت کیفیت جامع (TQM) در رقابت های دوی جاده ای، و همچنین بررسی همبستگی و تاثیر و تاثر بین درگیری و اشتیاق مشارکت مجدد در دوندگان پرداخت.

چکیده

این مطالعات در درجه اول به بررسی بکارگیری مدیریت کیفیت جامع (TQM) در رقابت­ های دوی جاده ­ای، و همچنین بررسی همبستگی و تاثیر و تاثر بین درگیری و اشتیاق مشارکت مجدد در دوندگان پرداخت. این مطالعه، پیمایش پرسشنامه ­ای را اجرا کرد و دوندگان را بعنوان آزمودنی­ های خود در نظر گرفت. بنابراین، نرخ پاسخ برابر با 86.91% بود. یافته ­ها نشان می ­دهند که درگیری دوندگان اشتیاق آنها را برای مشارکت مجدد ارتقاء خواهد داد. بعلاوه، درگیری از یک تاثیر مثبت و معنی ­دار بر TQM برخوردار است. TQM از یک تاثیر مثبت و معنی­ دار بر اشتیاق به مشارکت مجدد برخوردار است. بنابراین، این مطالعه همبستگی بین درگیری، TQM و اشتیاق به مشارکت مجدد را سنجش نمود و نتیجه گرفت که TQM یک نقش میانجی را در میان این سه متغیر ایفا می ­کند. در مجموع، مدیریت کیفیت ارتقاء یافته ­ی رقابت­ ها و درگیری اتومبیل ران­ ها می­ توانند توجه مردم را جلب کنند، ارزش مثبت مسابقات را ایجاد نمایند، و ارزش مسابقات دوی جاده ­ای را برای رانندگان بهبود بخشند. سازمان دهندگان رقابت اتومبیل رانی باید از طریق خلق ارزش مسابقات دوی جاده ­ای، به معرفی مزایای TQM، تقویت کیفیت خدمات، ارتقاء اثربخشی رقابت­ ها، و پیشگیری از سوانح اضطراری بپردازند، که در نتیجه رضایت دوندگان و شرکت­ کنندگان در این رویداد از رویدادهای کلی افزایش خواهد یافت.

1-مقدمه

طبق گزارش استانداردهای طبقه ­بندی صنعتی جمهوری چین که توسط معاونت کل بودجه، حسابداری و آمار، و هیئت اجرایی یوآن تدوین شد، هنر، ورزش و خدمات اوقات فراغت بعنوان صنعت سوم/خدمت طبقه ­بندی می ­شوند. بنابراین، رویدادهای ورزشی، صرف نظر از نوع و مقیاس خود، بعنوان بخشی از یک صنعت خدماتی تلقی می ­شوند (لیو، هوانگ و یوانگ، 2014). همچنین رویدادهای ورزشی یکی از نیروهای محرک کلیدی برای صنعت ورزش هستند، که می­ توانند ارزش اقتصادی زیاد و منافع اقتصادی حاشیه ­ای را ایجاد کنند (سو، 2015)...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " تربيت بدنی و علوم ورزشی " با موضوع " بکارگیری TQM برای مسابقات دوی جاده ای: مطالعه ای بر درگیری ورزشی و اشتیاق برای مشارکت مجدد " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بکارگیری TQM برای مسابقات دوی جاده ای: مطالعه ای بر درگیری ورزشی و اشتیاق برای مشارکت مجدد
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Cogent Business & Management
سال انتشار
2018
کد محصول
1013404
تعداد صفحات انگليسی
15
تعداد صفحات فارسی
23
قیمت بر حسب ریال
1,397,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
997 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1397000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
total quality management
involvement
willingness of re-participation

تاریخ انتشار در سایت: 2019-03-12
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید