Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسي شيمی /

عنوان ترجمه شده مقاله: آنالیز کیفی نقایص اولیه موجود در فاضلاب U-PVC که در سایر لوله های سخت مشاهده نمی شود

ترجمه فارسی مقاله در مورد لوله های فاضلابی UPVC آماده دانلود است. هدف از این مقاله، بررسی نقص های اولیه لوله های فاضلابی UPVC است که درسایر لوله های سخت مشاهده نمی شود.

چکیده

هدف از این مطالعه، بررسی  نقص های  اولیه لوله های فاضلابی  UPVC  است که درسایر لوله های سخت مشاهده نمی شود. تحقیقات میدانی بر روی لوله های فاضلابیU-PVC   تازه نصب  شده در بیشتر از 12 شهر لهستان با استفاده از تجهیزات CCTV (دوربین مدار بسته ) و یک دستگاه ویژه برای اندازه گیری انحراف انجام گرفت. این تجزیه و تحلیل بر داده های کیفی مربوط به نقایص موجود در فاضلاب UPVC متمرکز بود. سه نوع نقص، به عنوان مثال فرورفتگی, تغییر شکل( دوپهنی) و کمانش (خم شدن) به طور کامل تجزیه وتحلیل شدند تا مشخص شود آیا نوسازی خطوط لوله ها و همچنین  بهبود مدل های زوال فاضلاب موجود امکان پذیر است یا خیر. نتیجه گیری های عمده مربوط به نوع، اندازه و تکرار نقایص در لوله های  U-PVC،علل آنها، و امکان بازسازی در آینده و همچنین بهبود در مدل های زوال است.

1-مقدمه

مدیریت مناسب فاضلاب نیاز به تجزیه وتحلیل قدمت و چگونگی زوال آن دارد. تعداد زیادی از مدل های مورد استفاده برای پیش بینی فرایندهای زوال وجود دارد. (Morcous و همکاران، 2002؛ آنا و Bauwens، 2010؛ Kley، Caradot ، 2013):

این مدل ها قطعی، چند فرمولی، آماری هستند (مدل بقا کوهورت، مدل مارکوف، تجزیه و تحلیل رگرسیون لجستیک، تجزیه و تحلیل چند متغیری) و همچنین آنهایی که مبتنی بر هوش مصنوعی  هستند...
 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " فیزیک " با موضوع " آنالیز کیفی نقایص اولیه موجود در فاضلاب U-PVC که در سایر لوله های سخت مشاهده نمی شود " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
آنالیز کیفی نقایص اولیه موجود در فاضلاب U-PVC که در سایر لوله های سخت مشاهده نمی شود
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Tunnelling and Underground Space Technology
سال انتشار
2016
کد محصول
1013526
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
32
قیمت بر حسب ریال
1,265,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
4 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده فیزیک , مهندسی پليمر , مهندسي شيمی را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1265000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده فیزیک در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


PVC-U pipes
Sewers defects
Non-destructive inspection

تاریخ انتشار در سایت: 2019-05-21
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله فیزیک در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید