کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > برنامه ریزی در مدار قرار گرفتن واحدهای حرارتي با استفاده از الگوریتم ژنتیک

دانلود ترجمه مقاله درباره برنامه ریزی در مدار قرار گرفتن واحدهای حرارتي با استفاده از الگوریتم ژنتیک

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " برنامه ریزی در مدار قرار گرفتن واحدهای حرارتي با استفاده از الگوریتم ژنتیک " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Thermal unit commitment using genetic algorithms

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Generation, Transmission and Distribution, IEE Proceedings
سال انتشار
1994
کد محصول
1000023
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
13
قیمت بر حسب ریال
100000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
763 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 100000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .چکیده انگلیسی و فارسی مقاله ترجمه شده برق درباره برنامه ریزی در مدار قرار گرفتن واحدها

Abstract

Unit commitment is a complex decision-making process because of multiple constraints which must not be violated while finding the optimal or near-optimal commitment schedule. The paper discusses the application of genetic algorithms to determine the short-term commitment order of thermal unit in power generation. The objective of optimal commitment is to determine the on/off states of the units in the system to meet the load demand and spinning reserve requirement at each time period, such that the overall cost of generation is minimized, while satisfying various operational constraints. The paper examines the feasibility of using genetic algorithms, and reports preliminary results in determining a near-optimal commitment order of thermal units in a studied power system

چکیده

مسئله در مدار قرار گرفتن واحدها یک روش تصمیم گیری بسیارپیچیده به دلیل وجود چندین قید که نباید از حدود خود تجاوز کنند و در عین حال جواب بهینه یا نزدیکترین جواب را به دست دهند، می باشد. در این مقاله درباره کاربرد الگوریتم ژنتیک برای محاسبه کوتاه مدت با به کار گرفتن واحدهای حرارتی در تولید توان بحث شده است. هدف از به کارگیری بهینه، محاسبه حالت روشن و خاموش بودن واحدها برای تغذیه بار و رزرو چرخان مورد نیاز در هر دوره زمانی می باشد با این هدف که هزینه کلی تولید حداقل شده و قیود بهره برداری نیز ارضا گردند. در این مقاله شدنی بودن استفاده از الگوریتم ژنتیک بررسی شده و نتایج اولیه در محاسبه نزدیکترین نقطه بهینه اجرایی واحدهای حرارتی در شبکه مورد مطالعه گزارش شده است.این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


genetic algorithms
commitment
near-optimal commitment schedule

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه