کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > بررسی کاربرد انرژی خورشیدی در ساختمان های سبز

دانلود ترجمه مقاله درباره بررسی کاربرد انرژی خورشیدی در ساختمان های سبز

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " بررسی کاربرد انرژی خورشیدی در ساختمان های سبز " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Study of Solar Energy Usage in Green Buildings

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Electrical Power Distribution Networks (EPDC), 2012 Proceedings of 17th Conference
سال انتشار
2012
کد محصول
1000030
تعداد صفحات انگليسي
3
تعداد صفحات فارسي
10
قیمت بر حسب ریال
60000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 60000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .چکیده انگلیسی و فارسی مقاله برق با موضوع انرژی خورشیدی و کار برد آن در ساختمان های سبز

Abstract

Today, given the population growth in the world, we witness development of industry sector, particularly building construction industry, so as on the one side, we are confronted with fuel consumption increase and consequently uncontrolled production of buildings’ environmental contaminators and on the other side, non-observance of the standards and non-insulation of many buildings as well as increase of fuel consumption caused by technical defects of buildings and household appliances have worsened the current situation. For this reason, in recent decades, researchers have succeeded in solving lots of the existing problems by means of solar energy and achieving desirable results. In this study, constituents such as non-production of greenhouse gasses, reduction of conventional consumed fuels, environment friendliness, use of safe and pure energy can be considered the reason to justify application of solar energy in building construction industry

Contents

1. INTRODUCTION

2. USE OF SOLAR ENERGY IN BUILDINGS

3. SOLAR ENERGY RECEIVING METHODS BY BUILDINGS

4. APPLICATION OF SOLAR ENERGY IN BUILDINGS

5. CONCLUSION

6. REFERENCES

چکیده

امروزه با توجه به رشد جمعیت در دنیا،شاهد رشد بخش صنعت هستیم.خصوصاً صنعت ساخت و ساز ساختمان،پس از یک طرف با افزایش مصرف سوخت مواجه هستیم که نتیجه­ی آن تولید غیر قابل کنترل آلاینده های زیست محیطی ساختمانی است و از سوی دیگر،عدم رعایت استاندارد ها و عدم وجود عایق در بسیاری از ساختمان ها منجر به افزایش مصرف سوخت شده که این افزایش در مصرف سوخت ناشی از نقص فنی ساختمان ها و لوازم خانگی است و شرایط فعلی افزایش مصرف سوخت را بدتر کرده است.به همین دلیل در سال های اخیر محققین موفق به حل بسیاری از مشکلات موجود به کمک انرژی خورشیدی و دستیابی به نتایج مطلوب آن،شده­اند.در این بررسی،عوامل مهمی همچون عدم تولید گازهای گلخانه ای،کاهش سوخت مصرفی معمولی،دوستی با محیط زیست و استفاده از انرژی پاک و امن می­تواند به عنوان دلیلی بر توجیه کاربرد انرژی خورشیدی در صنعت ساخت و ساز ساختمان در نظر گرفته شود.(ساختمان های خورشیدی).

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-استفاده از انرژی خورشیدی در ساختمان

3-روش های دریافت انرژی خورشیدی توسط ساختمان ها

4-کاربرد انرژی خورشیدی در ساختمان ها

5-بحث و نتیجه گیری

6-فهرست منابع


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Green Building
Air Pollution
Solar Energy

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه