کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی كامپيوتر > محصولات رشته مهندسی كامپيوتر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی كامپيوتر > پژوهشی بر مدل احراز هویت امنیت شبکه

دانلود ترجمه مقاله درباره پژوهشی بر مدل احراز هویت امنیت شبکه

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " پژوهشی بر مدل احراز هویت امنیت شبکه " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Research of Grid Security Authentication Model Subtitle as needed

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Computer Application and System Modeling
سال انتشار
2010
کد محصول
1000053
تعداد صفحات انگليسي
3
تعداد صفحات فارسي
10
قیمت بر حسب ریال
60000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 60000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .

Abstract

Grid security is a core issue of grid system, how to make security solutions seamlessly melt with grid system is a priority in grid security research. Safety grid technology provides a set of effective security programs to the grid system. The paper introduces information security control theory; studies security grid based on information security grid control theory, establishes a security control strategy base, build and implements a security grid model

Contents

1. INTRODUCTION

2. TRADITIONAL GRID SECURITY AUTHENTICATION MODEL

3. IMPROVED GRID SECURITY AUTHENTICATION MODE

4. SECURITY TESTING OF SECURITY GRID SYSTEM

5. CONCLUSION

6. REFERENCES

  چکیده

امنیت شبکه یکی از موضوعات هسته ای سیستم شبکه می­باشد، چگونگی ایجاد یک راه حل یکپارچه ی امنیتی و مرکب با سیستم شبکه در مطالعات و پژوهش های امنیت شبکه، از اهمیت خاصی برخوردار است.تکنولوژی شلبکه ایمن، مجموعه ای از برنامه های امنیتی موثری را برای سیستم شبکه فراهم می­کند. این مقاله، نظریه ی کنترل امنیت اطلاعات را معرفی می­کند؛ مطالعات شبکه ی حفاظتی بر مبنای نظریه ی کنترل ایمنی اطلاعات، یک استراتژی پایه ی کنترل امنیتی را ایجاد کرده و در نهایت منجر به ساخت و پیاده سازی یک مدل امنیتی شبکه می­گردد.


فهرست مطالب

1-مقدمه

2-مدل احراز هویت امنیت شبکه ی محلی


3-مدل احراز هویت امنیت شبکه ی بهبود یافته


4-تست امنیتی سیستم شبکه امنیتی

5-نتیجه گیری

6-مراجع


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Grid Security
Authentication
GSI

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی كامپيوتر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی كامپيوتر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه