کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > روانشناسی > محصولات رشته روانشناسی > مقاله با ترجمه فارسی رشته روانشناسی > تشخیص اضطراب کودکان از روابط وابستگی اولیه

دانلود ترجمه مقاله درباره تشخیص اضطراب کودکان از روابط وابستگی اولیه

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " روانشناسی " با موضوع " تشخیص اضطراب کودکان از روابط وابستگی اولیه " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Predicting children’s anxiety from early attachment relationships

نویسنده/ناشر/نام مجله :
journal of anxiety disorders
سال انتشار
2007
کد محصول
1000110
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات انگليسي
17
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
111 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده روانشناسی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 135000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstarct
 

This study assessed whether infants with anxious-ambivalent attachment develop higher levels of anxiety later in childhood than do infants with secure attachment. Infants (N = 136) participated in Ainsworth’s Strange Situation Procedure at 12 months of age. The Screen for Child Anxiety Related Emotional Disorders (SCARED) was completed by children and their mothers at 11 years of age. Results show that compared with children who were securely attached in infancy, children who were ambivalently attached had higher levels of school phobia, and, that compared with boys who were securely attached boys who were ambivalently attached had higher levels of social phobia at 11 years. However, in this normative sample, anxious-ambivalent attachment was not related to anxiety levels that approach pathological significance. These findings are discussed within the context of previous research on associations between attachment and anxiety disorders


Contents

1. Introduction

2. Method

2.1. Participants

2.2. Measures and procedures

3. Results

4. Discussion

5. References

  چکیده

هدف از انجام این تحقیق ارزیابی این مسئله است که آیا نوزادان با وابستگی متزلزل و مشوش سطح بالاتری از اضطراب را بعداً در دوران کودکی نسبت به کودکان با وابستگی ایمن گسترش می دهند یا خیر. 136 نوزاد در فرایند موقعیت بیگانه­ی اینسوورث در سن 12 ماهگی شرکت داده شدند. غربالگری برای اختلالات عاطفی مرتبط با اضطراب کودکان (اس­سی­اِی­آرای­دی) توسط کودکان و والدینشان در 11 سالگی انجام شد. نتایج نشان داد در مقایسه با کودکانی که در دوران نوزادی دارای وابستگی ایمن هستند، کودکانی که از وابستگی متزلزل برخوردارند، سطح بالاتری از ترس از مدرسه را نشان می دهند و پسرانی که دارای وابستگی متزلزل هستند، نسبت به پسرانی که از وابستگی ایمن برخوردارند، سطح بالاتری از ترس اجتماعی را در سن 11 سالگی از خود بروز می دهند. با این حال در این مورد معمول وابستگی متزلزل و مضطرب با سطوح اضطراب که به اهمیت پاتولوژیک نزدیک است، در ارتباط نمی باشد. این یافته ها در بافت تحقیق پیشین در خصوص ارتباطات میان وابستگی و اختلالات اضطراب مورد بررسی قرار گرفت.

فهرست مطالب
 

1-مقدمه

2-روش

1-2-شرکت کنندگان

2-2-سنجش ها و روش ها

3-نتایج

4-بحث و گفتگو

5-مراجعاین مقاله ترجمه شده روانشناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Attachment; Anxiety
Longitudinal
Strange situation

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته روانشناسی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته روانشناسی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته روانشناسی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه