Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: رویکردی بر تراکم داده ها در شبکه های VANET: روش VESPA

ترجمه مقاله درباره تراکم داده ها در شبکه های VANET، آماده دانلود است. در این مقاله، ما ایده ای اصلی خود را بر مبنای متراکم سازی داده ها در شبکه های Vanet مطرح ساختیم، که بتوان دانشی اضافی را برای رانندگان تولید کرد.

چکیده

VESPA (اشتراک گذاری رویداد ویسله نقلیه ای به وسیله ی معماری P2P موبایل)، سیستمی بوده که به وسایل نقلیه اجازه داده تا اطلاعاتی را در شبکه های VANET به اشتراک بگذارند. اصل و اساس VESPA این است که هر نوع از رویداری را پردازش کرده و منتشر سازد(مانند فضای بسته ای موجود، تصادفات، اطلاعات مربوط به مختصات وسیله ی نقلیه). تابع اصلی در VESPA، انتشار رویداد ها برای وسایل نقلیه، و ارزیابی آنها در زمانی که این رویداد ها دریافت می­شوند، می­باشد. این ارزیابی برای تعیین این است که آیا باید به راننده هشداری داده شود یا نه.

این مقاله بر روی استخراج دانش به وسیله ی VESPA متمرکز است. به طور خاص، ما بر روی چگونگی بهره برداری از داده های مبادله شده بین وسایل نقلیه، به منظور ایجاد دانشی برای استفاده در بعد، متمرکز می­شویم. سیستم های جاری، فقط از داده های مبادله شده به منظور ایجاد هشدارهایی برای رانندگان استفاده می­کنند. پس از آن، داده ها یا باطل اعلام شده و یا حذف می­شود. در مقابل، ما متراکم سازی داده ها را در زمان باطل شدن آن پیشنهاد می­کنیم. هدف ما این است که در زمانی که یک وسیله ی نقلیه، اطلاعاتی را از وسیله ی نقلیه ی مجاور خود دریافت نمی­کند، دانشی اضافی را برای استفاده توسط رانندگان ایجاد کنیم.به عنوان مثال،با متراکم سازی رویداد ها، این امکان وجود دارد که به صورت پویا، بتوان بخش های جاده ای خطرناک را تشخیص داده و یا نواحی ای را که امکان یافتن یک فضای آزاد پارک در آن زیاد است را مشخص کرد.

فهرست مطالب

1-مقدمه

2-پیشینه

1-2-ارتباطات بین وسایل نقلیه

2-2-تراکم داده ها در شبکه های وسیله نقلیه ای

3-متراکم سازی رویداد ها

1-3-ساختار متراکم سازی استفاده شده برای رویداد ها

2-3-نگاشت سلول ها

3-3-متراکم سازی بهره کش

4-3-مبادله  ی خلاصه ی اطلاعات بین وسایل نقلیه

4-نتیجه گیری و دیدگاه ها

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " رویکردی بر تراکم داده ها در شبکه های VANET: روش VESPA " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
رویکردی بر تراکم داده ها در شبکه های VANET: روش VESPA
نویسنده/ناشر/نام مجله :
MobiQuitous
سال انتشار
2008
کد محصول
1000153
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
15
قیمت بر حسب ریال
665,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
173 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 665000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
vanet
data aggregation
data storage
vespa

تاریخ انتشار در سایت: 2013-10-03
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید