کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > محصولات رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات در نگاه ابری چیست؟

دانلود ترجمه مقاله درباره مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات در نگاه ابری چیست؟

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات در نگاه ابری چیست؟ " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

WHAT DOES IT SERVICE MANAGEMENT LOOK LIKE IN THE CLOUD?

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Recent Advances in Computers, Communications, Applied Social Science and Mathematics
سال انتشار
2010
کد محصول
1000226
تعداد صفحات انگليسي
6
تعداد صفحات فارسي
9
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
368 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 70000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract
 

In recent years a new approach for the dynamic usage of computational power, memory and other resources comes into play: the Cloud Computing paradigm. This new approach needs to be concerned with respect to IT Service Management since cloud based infrastructures have to be managed differently from a usual infrastructure. This paper discusses, based on the IT Infrastructure Library (ITIL), as the de-facto standard for IT Service Management, what kind of processes needs to be concerned especially if a certain service should be deployed in the cloud

Contents

1. Introduction

1.1. Short Introduction to Cloud Computing

1.2. The IT-Infrastructure Library: a short Overview

2. Discussion of the ITIL lifecycle phases with respect to Cloud Computing issues

2.1. Service Strategy

2.2. Service Design

2.3. Service Transition

2.4. Service Operation

2.5. Continual Service Improvement

3. Summary and Outlook

چکیده

در سال های اخیر رویکرد جدیدی برای استفاده ی پویا از قدرت محاسباتی، حافظه و دیگر منابع وارد عرصه شد: الگوی محاسبات ابری. این رویکرد جدید باید با مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات مرتبط باشد زیرا زیر ساخت های مبتنی بر ابر باید به گونه ای کاملا متفاوت نسبت  به زیر ساخت های معمولی اداره شوند. این مقاله بر روی کتابخانه زیر ساخت های فناوری اطلاعات (ITIL) به عنوان یک استاندارد عملی برای مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات، بحث می کند به این ترتیب که چه نوع فرایند هایی با آن مرتبط است به ویژه اگر یک سرویس خاص می بایست در ابر قرار بگیرد.

فهرست مطالب

1-مقدمه

1-1-مقدمه کوتاه در رابطه با محاسبات ابری

2-1-بررسی اجمالی و کوتاه کتابخانه زیر ساخت فناوری اطلاعات

2-حث پیرامون مراحل چرخه عمر ITIL با توجه به مسائل مربوط به محاسبات ابری

1-2-طراحی سرویس

2-2-انتقال خدمات

3-2-عملیات و بهره برداری سرویس

4-2-بهبود مستمر خدمات

3-خلاصه و چشم انداز


1-مقدمه

در سال های اخیر رویکرد جدیدی برای استفاده ی پویا از قدرت محاسباتی، حافظه و دیگر منابع وارد عرصه شد: الگوی محاسبات ابری. واژه ی « محاسبات ابری» در ابتدا غالبا بدون تعریف دقیقی ار آنچه هست، بسیار مورد استفاده قرار می گرفت اما با کمک یک تعریف از این اصطلاح توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری(NIST) کمی تغییر پیدا کرد.این رویکرد الگوی جدیدی است که اجازه می دهد تا منابع محاسباتی به صورت پویا ارائه شوند، به عنوان مثال : قدرت محاسباتی، حافظه و ... ارائه می شوند. بنابراین این الگو به ویژه برای ارائه کنندگان سرویس های فناوری بسیار جالب است.

از آنجایی که زیر ساخت های مبتنی بر ابر باید به گونه ای کاملا متفاوت نسبت به زیر ساخت های فناوری اطلاعات معمول مدیریت شوند لازم است تا به رویکرد عملی مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات، با توجه به محاسبات ابری، نگاه دقیق تری بشود. از سوی دیگر امروزه ، مدیریت سرویس های فناوری اطلاعات یک موضوع بسیار جالب است و کتابخانه زیر ساخت های فناوری اطلاعات (ITIL) ، به عنوان استاندارد بالفعل در حال حاضر در نسحه 3 در دسترس است.با این حال این نسخه هنوز تخصصی نیست و باید با محاسبات ابری مرتبط شود.بنابراین در این مقاله درباره اساس ITIL که چه فرایند هایی باید مهم تلقی شوند، به خصوص برای موضوع محاسبات ابری، بحث می کند...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


IT Infrastructure Library
ITIL
Cloud Computing

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
موضاعات ارائه دادتون خیلی خوبه ازتون تشکرمیکنم وخواهش میکنم که یه مقاله هم راجع به امنیت وفناوری اطلاعات ارائه بدید