Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: تطبیق دانه ریز پهنای باند با استفاده از کانال های دوطرفه در شبکه های روی تراشه

ترجمه فارسی مقاله درمورد شبکه های روی تراشه، آماده دانلود است. شبکه های روی تراشه (NoC) به عنوان بسترهایی کارآمد و مقیاس پذیر در معماری های چندهسته ای عمل می‌کنند.

چکیده

شبکه های روی تراشه (NoC) به عنوان بسترهایی کارآمد و مقیاس پذیر در معماری های چندهسته ای عمل می‌کنند. امروزه پنهای باند NoCها در کاربرد معمول آنها، بیش از اندازه ارائه می‌شوند. به طور میانگین کمتر از 5% کانال ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. هدف از منابع بزرگ پهنای باند، کم نگه داشتن تاخیر در طول بازه هایی است که تقاضای ارتباطی در آنها به حداکثر می‌رسد. افزایش بهره میانگین کانال از طریق کانال های بازیکتر می‌توان کارآیی NoC را از نظر فضا و توان بهبود دهد. با این وجود این امر در معماری های NoC کنونی کارآیی کلی سیستم را کاهش می‌دهد. براساس تحلیل مفصل رفتار پویای بار کاری واقعی، یک معماری NoC جدید طراحی می‌کنیم که با تغییرات تقاضا تطبیق یابد. معماری ما بدون اینکه تاثیری منفی در تاخیر شبکه داشته باشد، از کانال های دانه ریز و دوطرفه مطابق با پهنای باند استفاده می‌کند. با اجرای معیارهای PARSEC در یک شبیه ساز سیستم کامل با چرخه دقیق، نشان می‌دهیم که تطبیق پهنای باند دانه ریز می‌تواد در مقایسه با شبکه مبنا، در حداکثر 75% منابع کانال صرفه جویی کرده و به 92% کارآیی کلی برسد. اگرچه شبکه ما تنها از 50% منابع کانال شبکه مبنا استفاده می‌کند، در طراحی این شبکه، کارآیی به هیچ عنوان کاهش نمی یابد.

1-مقدمه

برای پاسخ به تقاضای ارتباطی برنامه های چندهسته ای آینده، معماری ها از شبکه های روی تراشه استفاده می‌کنند تا بستری مقیاس پذیر با پهنای باند بالا و تاخیر پایین فراهم نماید. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که معماری NoC نیست که در یک اندازه در همه کاربردها عملی باشد [12]. اگرچه بارهای کاری چندپردازنده های تراشه (CMP) ذاتا پویا عمل می‌کنند، تحقیقات کمی انجام شده اند که در طراحی شبکه ای برای تطبیق یا پاسخ به آن تمرکز داشته باشند. برای نمونه اگرچه ممکن است در کل اجرای یک برنامه پهنای باند شبکه تقاضاهای مختلفی داشته باشد، بنیان ارتباطی طراحی ثابت و سختی دارد....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " تطبیق دانه ریز پهنای باند با استفاده از کانال های دوطرفه در شبکه های روی تراشه " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تطبیق دانه ریز پهنای باند با استفاده از کانال های دوطرفه در شبکه های روی تراشه
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Sixth IEEE/ACM International Symposium on Networks-on-Chip
سال انتشار
2012
کد محصول
1000692
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
710,000
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
582 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 710000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Fine-Grained Bandwidth Adaptivity
Networks-on-Chip
Bidirectional Channels

تاریخ انتشار در سایت: 2014-02-28
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید