Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: تحقیق در مودر اعتماد سازی و ارزش استنتاج شده از این اعتماد سازی در تجارت الکترونیکی C2C

ترجمه مقاله درباره اعتماد سازی در تجارت الکترونیکی C2C، آماده دانلود است. هدف این مقاله این است تا رویکرد اعتماد سازی ارزش ناشی از اعتماد و تفاوت بین اعتماد به فروشندگان و تهیه کنندگان پلت فرم را مشخص سازد.

چکیده

یکی از فاکتور های تاثیر گذار بر تصمیم مشتری برای خرید اینترنتی چیزی نیست جزء اعتماد . مشتریان در تجارت الکترونیکی C2C  هم با فروشنده و هم با تهیه کننده پلت فرم قبل از انجام تراکنش در تعامل هستند. هدف این تحقیق این است تا رویکرد اعتماد سازی ارزش ناشی از اعتماد و تفاوت بین اعتماد به فروشندگان و تهیه کنندگان پلت فرم را مشخص سازد . نتایج نشان می دهند که فاکتور های اصلی تاثیر گذار بر فروشندگان و تهیه کنندگان پلت فرم عبارتند از تجربه فعل و انفعال با فروشندگان و شهرت تهیه کننده پلت فرم .

1-مقدمه

این تحقیق به طور قابل توجهی مشخص می سازد که تجربه تعامل با فروشندگان تاثیر مثبتی بر اعتماد تهیه کنندگان پلت فرم دارد و اعتماد به فروشندگان می توان بر ارزش تهیه کنندگان پلت فرم تاثیر بگذارد. این دویافته نشان می دهند که تهیه کنندگان پلت فرم در مورد اهمیت ایجاد یک مکانیزم خوب برای تعامل و خلق ارزش از طریق افزایش اعتماد در فروشندگان تفکر دوباره ای  می کنند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم اقتصادی " با موضوع " تحقیق در مودر اعتماد سازی و ارزش استنتاج شده از این اعتماد سازی در تجارت الکترونیکی C2C " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تحقیق در مودر اعتماد سازی و ارزش استنتاج شده از این اعتماد سازی در تجارت الکترونیکی C2C
نویسنده/ناشر/نام مجله :
ournal of Global Business Management
سال انتشار
2010
کد محصول
1000728
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
12
قیمت بر حسب ریال
710,000
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
203 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 710000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده علوم اقتصادی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
C2C e-commerce
Auction website

تاریخ انتشار در سایت: 2014-03-09
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم اقتصادی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید