Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: مدیریت منابع انسانی الکترونیکی در یک محیط تجارت الکترونیک

این شماره ی ویژه در مورد مدیریت منابع انسانی الکترونیکی (E-HRM) در یک محیط تجارت الکترونیک نگاهی دارد به فرصت ها و چالش های مرتبط با به کار گرفتن نیروی تازه و ایجاد نیروی کاری در موسسات و در دنیای دیجیتال دارد که با کمبود استعداد بومی، تغییر ارزش ها و جابه جایی رفتارهای آنلاین و آفلاین کاندیدها و کارمندان مشخص می شود.

چکیده

این شماره ی ویژه در مورد مدیریت منابع انسانی الکترونیکی (E-HRM) در یک محیط تجارت الکترونیک به فرصت ها و چالش های مرتبط با به کار گرفتن نیروی تازه و ایجاد نیروی کاری در موسسات و در دنیای دیجیتال می پردازد که با کمبود استعداد بومی، تغییر ارزش ها و جابه جایی رفتارهای آنلاین و آفلاین کاندیدها و کارمندان مشخص می شود.

ما نخست به یک مطالعه ی دلفی (Delphi) با مجریان پیشتاز HR از 25 موسسه ی بزرگ و معروف بین المللی نزدیک می شویم و نیز یک بررسی کمی با مدیران 144 HR از 1000 موسسه ی مطرح آلمان انجام می دهیم تا بحث ها و روندهای کلیدی را برای مدیران HR مدرن مشخص نماییم. چالش های دموگرافی و جنگ برای استعداد به عنوان مهم ترین تمایلات در موسسات در تمام ابعاد و تمام صنایع حتی برای مثال در صدر رسانه های ی اجتماعی یا بحران اقتصاد جهانی به شمار می روند. در نتیجه ی این تمایلات، بررسی ما آشکار می کند که بیشترین چالش های فشارآور مدیران HR، ابقای پرسنل و نشانگذاری کارفرمایان داخلی و خارجی است. در کل، نتایج بر اهمیت یک E-HRM تاکید می کنند که نیاز است تا هم موثر (effective) باشد (تا به اندازه ی کافی خلا ها را پر نماید) و هم کارآمد (efficient) باشد تا بهترین استفاده از منابع کمیاب را انجام دهد.

مقالات در این شماره ویژه، برخی شماره های باز شناخته شده را مخاطب قرار می دهند. به طور کلی در یک فرآیند مرور دقیق، دو تا از 9 مقاله ی پیشنهاد شده برای شماره ی ویژه (22 برای هر سنت پذیرش) انتخاب شدند. نخستین مقاله توسط استفان استروهمیر بررسی می کند که چطور سهام های الکترونیکی می توانند مدیریت استعداد و استخدام الکترونیکی نیروی تازه را بهبود ببخشند. دومین مقاله توسط شارنا ویبلن، دیوید گرانت و کریستین دری یک مورد منفرد را به کار می برند تا یادبگیرند که چطور یک جابجایی از HRM به E-HRM می تواند بر مدیریت استعداد و مردم در یک سازمان و نیز دگرگونی عملکرد HR و IT مربوط به یک موسسه تاثیر بگذارد.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " مدیریت منابع انسانی الکترونیکی در یک محیط تجارت الکترونیک " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مدیریت منابع انسانی الکترونیکی در یک محیط تجارت الکترونیک
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Electronic Commerce Research
سال انتشار
2010
کد محصول
1000763
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
20
قیمت بر حسب ریال
1,005,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
297 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1005000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:E-HRM (Electronic Human Resources Management)
HRIS (Human Resources Information Systems

تاریخ انتشار در سایت: 2014-03-14
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید