Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع /

عنوان ترجمه شده مقاله: سیستم های تصمیم گیری هوشمند در مدیریت اطلاعات سرمایه گذاری

هدف از این مقاله نشان دادن نحوه کاربرد روش های هوشمند در سیستم های مدیریت اطلاعات است.

چکیده

هدف – هدف از این مقاله نشان دادن نحوه کاربرد روش های هوشمند در سیستم های مدیریت اطلاعات است.

طرح/روش تحقیق/رویکرد – نتایج مرور مقالات درباره سیستم های تصمیم گیری هوشمند مورد استفاده در مدیریت اطلاعات سرمایه آنالیز می شوند. روش های هوشمند به کار رفته در مدیریت اطلاعات سرمایه به اختصار توضیح داده می شوند.

یافته ها – تکنیک های هوشمند به سرعت بعنوان ابزار جدید در سیستم های مدیریت اطلاعات رخ می نمایند. بخصوص روش های هوشمند را می توان برای فرآیند تصمیم گیری مدیریت اطلاعات سرمایه به کار برد. این تکنیک ها می توانند حساسیت، انعطاف پذیری و دقت سیستم های مدیریت اطلاعات را افزایش دهند. سیستم های هیبریدی که شامل دو یا چند تکنیک هوشمند می شوند در آینده به کار خواهند رفت.

اصالت/ارزشسیستم های تصمیم گیری هوشمند به اختصار معرفی شده و سپس مروری بر مقالات انجام می شود و نحوه کاربرد روش های هوشمند در سیستم های مدیریت اطلاعات بررسی می شود.

1-مقدمه

اطلاعات نقش بزرگی را در سرمایه گذاری ایفا می کند. آن همواره مضووع داغی برای مدیریت اطلاعات بوده است و همیشه ارزیابی بازدهی و کارامدی آن یک کار مهم است.  فعالیت های مدیریت اطلاعات را کنترل این جریان ها به شمار می آورند. برای یک شرکت، هزارها مجموعه اطلاعات افقی و عمودی در آن جریان دارد. در پاسخ به رقابت جهانی، بنگاه ها بتدریج فناوری اطلاعات را برای هدایت الکترونیکی تجارت خود به خدمت می گیرند. از این رو سیستم های مدیریت اطلاعات مختلفی نظیر برنامه ریزی منایع سرمایه گذاری (ERP)، مدیریت زنجیره تولید (SCM) و مدیریت رابطه مشتری (CRM) بطور فزاینده ای برای جمع آوری داده های مشتری و تولید کننده و تراکنش های تجاری به کار می رود. تصمیم گیران سرمایه گذاری می توانند تصمیمات بهتری بگیرند. تصمیم گیری یکی از مهمترین وظایف برای مدیران سرمایه است و اصولا بر اساس منابع اطلاعاتی مختلف به دست آمده از سیستم های اطلاعاتی مثل ERP, SCM ، مدیریت منابع انسانی (HRM)، مدیریت مالی (FM) و CRM است. سیستم های تصمیم گیری هوشمند (IDS) فراوانی ایجاد شده اند تا از تصمیم گیری برای بنگاه ها حمایت نمایند. هوشمندی به صورت توانایی حل مسائل سخت تعریف شده است. با این همه پرسشهای بنیادی در این تعریف وجود دارند مثلا این که مسئله چقدر سخت است یا چه کسی تصمیم می گیرد که مسئله سخت کدام است...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " سیستم های تصمیم گیری هوشمند در مدیریت اطلاعات سرمایه گذاری " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
سیستم های تصمیم گیری هوشمند در مدیریت اطلاعات سرمایه گذاری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Enterprise Information Management
سال انتشار
2011
کد محصول
1000865
تعداد صفحات انگليسی
20
تعداد صفحات فارسی
23
قیمت بر حسب ریال
1,265,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
714 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1265000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:enterprise information management

تاریخ انتشار در سایت: 2014-04-18
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید