کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > لیزرهای نقاط کوانتومی

دانلود ترجمه مقاله درباره لیزرهای نقاط کوانتومی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " لیزرهای نقاط کوانتومی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Quantum Dot Lasers

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Huizi Diwu and Betul Arda
سال انتشار
2000
کد محصول
1000886
تعداد صفحات انگليسي
24
تعداد صفحات فارسي
26
قیمت بر حسب ریال
230000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
8 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق , فیزیک را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 230000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstarct
 

In this paper, we reviewed the recent literature on quantum dot lasers. First of all, we start with physics of quantum dots. These nanostructures provide limitless opportunities to create new technologies. To understand the applications of quantum dots, we talked about quantum confinement effect versus dimensionality and different fabrication techniques of quantum dots. Secondly, we examined the physical properties of quantum dot lasers along with history and development of quantum dot laser technology and different kinds of quantum dot lasers comparing with other types of lasers. Thirdly, since engineering is a practical science, we made a market search on the practical usage of quantum dot lasers. And lastly, we predicted a future for quantum dot lasers

Contents

1. INTRODUCTION

1.1. Quantum Dots

1.2. Quantum Confinement Effect

1.3. Fabrication Techniques of Quantum Dots

2. QUANTUM DOT LASERS

2.1. Development of Quantum Dot Lasers

2.2. Basic Characteristics of QD Lasers

2.3. Required Characteristics for Quantum Dot Laser Applications

2.4. Different Types of Quantum Dot Lasers

3. MARKET DEMAND AND NEW TECHNOLOGY

3.1. Market demand

3.2. Technology Trends 

4. FUTURE

5. CONCLUSION

چکیده

در این مقاله، ما به بررسی مقالات اخیر درباره لیزرهای نقطه کوانتومی (کوانتوم دات) می پردازیم. اول از همه ما با فیزیک نقاط کوانتومی شروع می کنیم. این نانوساختارها فرصت های نامحدودی را برای خلق فناوری های نوین فراهم می کنند. برای درک کاربردهای نقاط کوانتومی، ما درباره اثر محدودسازی کوانتومی در مقابل بعد دار بودن و تکنیک های متفاوت ساخت نقاط کوانتومی صحبت کرده ایم.  دوما ما به بررسی ویژگی های فیزیکی لیزرهای نقطه کوانتومی همراه با تاریخچه و  پیشرفت فناوری لیزر نقطه کوانتومی و انواع مختلف این لیزرها در مقایسه با دیگر انواع لیزرها پرداخته ایم. سوما چون مهندسی یک علم عملی است، ما از  یک تحقیق بازاری بر روی میزان مصرف لیزرهای نقطه کوانتومی انجام داده ایم و در آخر آینده لیزرهای نقطه کوانتومی را پیش بینی نموده ایم.
فهرست مطالب
1-مقدمه

1-1-نقاط کوانتومی

2-1-اثر محدودسازی کوانتومی

3-1تکنیک های ساخت نقاط کوانتومی

2-لیزرهای نقطه کوانتومی

1-2- ساخت لیزرهای نقطه کوانتومی

2-2- مشخصات پایه ای لیزرهای QD

3-2- مشخصات مورد نظر برای کاربردهای لیزر نقطه کوانتومی

4-2- انواع مختلف لیزرهای نقطه کوانتومی

3-تقاضای بازار و فناوری جدید

1-3- تقاضای بازار

2-3- روند فناوری

4-آینده

5-نتیجه گیریاین مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Quantum Dot Lasers

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
عالییی