دانلود مقاله ترجمه شده علوم اجتماعی با موضوع احساسات به عنوان ترکیبی شناختی-عاطفی- جسمی

عنوان مقاله انگليسي

Emotions as Cognitive-Affective-Somatic Hybridsنویسنده/ناشر/نام مجله :
Emotion Review
سال انتشار
2009
کد محصول
1001357
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
22
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
word+pdf
حجم فایل
148 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


عنوان ترجمه فارسي

احساسات به عنوان ترکیبی شناختی-عاطفی- جسمی
سایر مقالات ترجمه شده علوم اجتماعی , روانشناسی , علوم ارتباطات اجتماعی را مشاهده کنید.
کد دانلود:


کاربر گرامی، در این قسمت می توانید با وارد کردن کد دانلود که قبلا خریداری کرده اید، مقاله ترجمه شده خود را دانلود کنید. در صورتی که قبلا لینک دانلود مقاله ترجمه شده را خریداری نکرده اید، جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید قیمت لینک 135000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت . همچنین می توانید از قسمت محصول دلخواه خود را بیابید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید

دانلود رایگان مقاله انگلیسی


Abstarct

One way of studying emotions which is sensitive to cultural differences is to analyze the vocabularies people use to describe their own and other’s emotions, which can be called the local emotionology. Wittgenstein’s concepts of language game and family resemblance can be used in this project. The result of research in this mode is a three-factor account of emotions, involving bodily perturbations, judgments of meanings, and the social force of emotion displays. This treatment of a psychological phenomenon is typical of recent conceptions of psychology as a hybrid science, linking cognitive, cultural, and physiological phenomena. It can be seen as a further development of the cognitive account of emotions that has appeared in the last century

چکیده

یکی از روش های مطالعه احساسات که نسبت به تفاوت های فرهنگی حساس است، تجزیه و تحلیل واژگانی است که مردم برای بیان احساسات خود و دیگران به کار می گیرند، که می توان آن را احساس شناسی محلی نامید. مفاهیم Wittgenstein درباره بازی زبان و تشابه خانوادگی را می توان در این پروژه مورد استفاده قرار داد. نتیجه پژوهش در این حالت یک شرح سه گانه از احساسات خواهد بود که شامل اختلال بدنی، داوری معانی، و نیروی اجتماعی نمایش های احساسی است. این رفتار یک پدیده روانی نمونه ای از مفاهیم اخیر روانشناسی به عنوان یک دانش مختلط پیوند دهنده پدیده های شناختی، فرهنگی و روانی می باشد. این موضوع می تواند به عنوان گسترش بیشتر بیان شناختی احساسات در نظر گرفته شود که در قرن اخیر به چشم می خورد.

واژگان کلیدی:احساس شناسی، روانشناسی مختلط، معانی، نیروی اجتماعی، ویتگنشتاین

1-مقدمه

احساسات از یک نقطه نظر فلسفی و روانی، عبارات نظری نیستند، آنها ارتباطات و وابستگی های عملی را در بر دارند، و با آمادگی انجام کار مرتبط می باشند.  از آنجاییکه احساسات، نگرش های قابل سنجشی هستند که موضع کیری مثبت و یا منفی نسبت به هدف دارند، همچنین آنها هم اقدام به انجام کار و هم  تمایل به انجام کار به شیوه ای متناسب با ارزیابی را در بر دارد Ben-Ze’ev (2002, p. 84).

در بخش نخست این مقاله، اسم یا کلمه "احساس " را برای شرح موضوعاتی که در بحث های مواردی از قبیل عصبانیت، حسادت، لذت، و غیره بوجود می آیند، اما نه برای مواردی مانند انزجار، درد و غیره،  بکار خواهم برد. به هر حال، با پیشرفت بحث و استدلال آشکارتر می شود که کاربرد کلمه "احساس"به عنوان یک اسم، تنها با توجه به نقش دستوری اش ، پر از مفاهیم گمراه کننده  می باشد، که موردی برای for dropping it from(؟)بحث درباره این تجارب ارزشمند انسانی، از قبیل عصبانی بودن، عشق ورزیدن، غبطه خوردن، و غیره پدید خواهد آمد. در عوض از شکل های صفتی و قیدی هم ریشه استفاده خواهم نمود. این شکل ها برای بیان شرایط آنچه انجام می دهیم، نسبت به اشاره به آنچه ممکن است در بر بگیریم یا حالتی که ممکن است در آن باشیم، استفاده می شوند. عصبانی بودن، حسود بودن، شرمنده بودن بیشتر به عمل فرد شبیه است تا ویژگی فرد. گیلبرت رایل(1949،ص98) نظر مشابهی را درباره خلق و خو مطرح کرد. او بیان کرد که خلق و خویی مانند غمگینی مجموعه ای از تمایلات به حس، انجام و گفتن انواع مشخصی از چیزها است. هر جزئی از خلق و خو،بخشی ضروری از غمگین بودن است…این مقاله ترجمه شده علوم اجتماعی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
احساس شناسی
روانشناسی مختلط
معانی
نیروی اجتماعی
ویتگنشتاینزکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته علوم اجتماعی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته علوم اجتماعی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
نام :


موبایل :  


ایمیل :
*


نظر :
*


نظرات کاربران به این صفحه


Skip Navigation Linksصفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > روانشناسی > محصولات رشته روانشناسی > مقاله با ترجمه فارسی رشته روانشناسی > احساسات به عنوان ترکیبی شناختی-عاطفی- جسمی
ناحیه کاربری

 
 

وارد شوید


دانلود فایل
دانلود مقالات ترجمه شده

مقالات ترجمه شده فنی مهندسی

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی برق مهندسی عمران مهندسی كامپيوتر مهندسي شيمی
مهندسی مکانیک مهندسی صنايع مهندسی پليمر مهندسی پزشکی مهندسی نفت
مهندسی معدن مهندسی مواد مهندسی شهرسازی مهندسي نساجی مهندسی هوافضا
مهندسی ایمنی صنعتی مهندسی اپتیک و لیزر

مقالات ترجمه شده علوم انسانی

حسابداری مديريت روانشناسی حقوق علوم اقتصادی
تربيت بدنی و علوم ورزشی علوم تربيتی فلسفه علوم ارتباطات اجتماعی مديريت جهانگردی
مديريت اجرايی تاريخ علوم سياسی علوم اجتماعی علوم جغرافيايی
مجموعه محيط زيست باستان شناسی زبانشناسی مطالعات جهان الهیات و معارف اسلامی

مقالات ترجمه شده علوم پایه

زيست شناسی شيمی فیزیک رياضی زمين شناسی
آمار ژئوفيزيك و هواشناسی نانوفناوری

مقالات ترجمه شده علوم پزشکی

پزشكی بيوتكنولوژی پرستاری داروسازی علوم آزمايشگاهی
دامپزشكی دندانپزشكی

مقالات ترجمه شده کشاورزی

مجموعه مهندسی كشاورزی مجموعه مهندسی منابع طبيعی

مقالات ترجمه شده هنر

معماری معماری داخلی
تماس با ما

آدرس دفتر تهران

خیابان ولیعصر، زرتشت غربی، بعد از بیمارستان مهر، پلاک 86 واحد 3
تلفن تماس 02188972928
مدیریت گروه 09124677115
مدیریت فناوری اطلاعات
09124648967
آدرس دفتر کرج
البرز - نظرآباد - الغدیر جنوبی، کوچه غدیر 4 (کوچه شهید بذرپاچ) ساختمان ستاره طبقه چهارم پلاک 6
تلفن تماس 02645344101
دعوت به همکاری