کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی برق > به سمت تعمیم تقسیم بندی های هسته ای در تصاویر بافت شناسی

دانلود ترجمه مقاله درباره به سمت تعمیم تقسیم بندی های هسته ای در تصاویر بافت شناسی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " به سمت تعمیم تقسیم بندی های هسته ای در تصاویر بافت شناسی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Towards Generalized Nuclear Segmentation in Histological Images

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Bioinformatics and Bioengineering
سال انتشار
2013
کد محصول
1001663
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
10
قیمت بر حسب ریال
45000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
3 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق , مهندسی پزشکی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 45000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

Computer aided diagnosis in cancer pathology (computational pathology) using histological images of biopsies is an emerging field. Segmentation of cell nuclei can be an important step in such image processing pipelines. Although seeded watershed segmentation is a simple and computationally efficient segmentation technique, it is prone to errors like oversegmentation when applied to histological images. We report specific enhancements to this technique to improve segmentation of cell nuclei in histological images. Foreground seeds were generated by fast radial symmetry transform (FRST). Otsu thresholding was used on enhanced image to estimate tentative foreground map. Background markers were computed from the tentative foreground map. False detections in the segmented output were removed by logical AND with the tentative foreground map. Using these enhancements nuclear segmentation was significantly improved on histological images (H&E stained breast and intestinal tissue images, Feulgen stained images of prostate tissues

چکیده

تشخیص آسیب شناسی سرطان به کمک کامپیوتر (آسیب شناسی محاسباتی) و با استفاده از تصاویر بافت شناسی نمونه ، زمینه ای در حال ظهور است. تقسیم هسته سلول می تواند گامی مهم در این خط لوله پردازش تصویر باشد. اگر چه تقسیم بندی حوضه دانه دار روش تقسیم بندی ساده ، محاسباتی  و کارآمد است، درزمان کاربرد برای تصاویر بافت شناسی در معرض خطاهایی از قبیل بیش از تقسیم بندی است. ما پیشرفتهای حاصل در این روش را برای بهبود تقسیم بندی هسته سلول در تصاویر بافت شناسی گزارش می دهیم. دانه های پیش زمینه با تبدیل سریع تقارن شعاعی ایجاد می شوند. آستانه اوتسو در تصویر ارتقا یافته به منظور برآورد نقشه پیش زمینه آزمایشی مورد استفاده قرار گرفت. نشانگر پس زمینه بر اساس نقشه پیش زمینه آزمایشی محاسبه شد. تشخیص غلط در خروجی تقسیم به وسیله AND منطقی با نقشه پیش زمینه آزمایشی برطرف شد. با استفاده از این پیشرفت ها ،  تقسیم بندی هسته ای در تصاویر بافت شناسی به طور قابل توجهی بهبود یافت (تصاویر پستان و بافت روده رنگ آمیزی شده با روش هماتوکسیلین و ائوزین ، تصاویر بافت پروستات رنگ آمیزی  شده با روش فولگن).

کلید واژه ها: تقسیم بندی حوضه دانه دار، تصاویر بافت شناسی، تقسیم بندی هسته سلول.

1-مقدمه

سرطان ، مسئله بهداشتی مهم در بسیاری از بخش های جهان است. سرطان های پستان، پروستات، ریه و روده بزرگ انواع پیشرو در تعداد موارد جدید تخمین زده شده و مرگ و میر هستند. عامل کاهش میزان مرگ و میر در سرطان ، تشخیص زود هنگام است. به طور معمول ، تشخیص نباید مثبت و منفی کاذب داشته باشد. بیوپسی، که شامل استخراج سلول ها از بافت مشکوک و بررسی آنها در زیر میکروسکوپ است، روشی بسیار دقیق اما تهاجمی برای تشخیص می باشد. تشخیص محاسباتی بر اساس نمونه ، زمینه پژوهشی در حال ظهور است. این نوع تشخیص می تواند ویژگی های بصری نامشخص را به تشخیص بالینی و نتایج آینده مرتبط سازد که در یک مطالعه اخیر نیز نشان داده شده است...این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:seeded watershed segmentation
histological images
segmentation of cell nuclei

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه