کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > مديريت > محصولات رشته مديريت > مقاله با ترجمه فارسی رشته مديريت > اعتبار بانکی و رشد اقتصادی

اعتبار بانکی و رشد اقتصادی

این نوشته به بررسی رابطه بین وام بانکی و رشد اقتصادی برای اتحادیه اروپا می پردازد . دوره زمانی بین سال های 1990 و 2010 مورد بررسی قرارگرفت .

Abstract

This  manuscript  examines  the  link  between  bank  lending  and  economic  growth  for  European Union (EU-27). The period was examined, between 1990 and 2010. We apply a  dynamic  panel  data  (GMM-System  estimator).  This  estimator  permits  the  researchers  to  solve  the  problems  of  serial  correlation,  heteroskedasticity  and  endogeneity  for  some  explanatory variables As the results show, saving indeed promotes growth. The inflation  has  a  negative  impact  on  economic  growth  as  previous  studies.   Our  results  show  that  domestic credit discourages the growth

چکیده

 این نوشته به بررسی رابطه بین وام بانکی و رشد اقتصادی برای اتحادیه اروپا می پردازد . دوره زمانی بین سال های 1990 و 2010 مورد بررسی قرارگرفت . ما داده های صفحه پویا ( ارزیاب سیستم  GMM ) را بکار می گیریم . این ارزیاب به محققان اجازه می دهد تا مشکلات همبستگی پیاپی ، heteroskedasticity و داخلی بودن برا ی بعضی متغیر های اکتشافی را حل نمایند. همانگونه که نتایج نشان می دهند ، در واقع صرفه جویی به توسعه رشد منجر می گردد . همانطور که بررسی قبلی نشان دادند ، تورم دارای تاثیر منفی بر رشد اقتصادی می باشد . نتایج ما نشان می دهند که اعتبار داخلی باعث دلسرد شدن رشد می گردند.

1-مقدمه

توسعه مالی در سال های اخیر به موضوع مهمی در نوشتجات علم اقتصاد تبدیل گردید .

مقاله حاضر ، رابطه بین اعتبار بانکی و رشد اقتصادی را تست می کند . ما این لینک را برای اتحادیه اروپا می سنجیم. دوره زمانی 1990 تا 2010 انتخاب گردید ، چون مبنایی را برای تهیه تعداد کافی مشاهدات ایجاد می کند .  رویکرد داده های صفحه در این متدولوژی استفاده می گردد . صفحه به دلیل کمبود اطلاعات در بعضی کشورها در تمامی سال هایی غیرمتوازن می باشد که تحلیل گردیدند …


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم اقتصادی " با موضوع " اعتبار بانکی و رشد اقتصادی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
اعتبار بانکی و رشد اقتصادی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
MPRA
سال انتشار
2012
کد محصول
1001762
تعداد صفحات انگليسي
10
تعداد صفحات فارسي
8
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
506 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 70000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده علوم اقتصادی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Bank credit and economic growth

تاریخ انتشار در سایت: 2014-08-22
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته علوم اقتصادی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته علوم اقتصادی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته علوم اقتصادی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه