کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > محصولات رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات > داده کاوی در رایانش ابری

دانلود ترجمه مقاله درباره داده کاوی در رایانش ابری

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " داده کاوی در رایانش ابری " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Data mining in Cloud Computing

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Database Systems Journal
سال انتشار
2012
کد محصول
1002683
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
12
قیمت بر حسب ریال
100000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
342 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 100000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

This paper describes how data mining is used in cloud computing. Data Mining is used for extracting potentially useful information from raw data. The integration of data mining techniques into normal day-to-day activities has become common place. Every day people are confronted with targeted advertising, and data mining techniques help businesses to become more efficient by reducing costs

Data mining techniques and applications are very much needed in the cloud computing paradigm. The implementation of data mining techniques through Cloud computing will allow the users to retrieve meaningful information from virtually integrated data warehouse that reduces the costs of infrastructure and storage

چکیده

این مقاله چگونگی استفاده از داده کاوی را در رایانش ابری شرح می دهد. داده کاوی برای استخراج اطلاعات مفید بالقوه از داده های خام به کار می رود. یک پارچه سازی تکنیک های داده کاوی در فعالیت های روز به روز عادی، موقعیت رایجی پیدا کرده است. مردم هر روز با تبلیغات هدفدار رو به رو می شوند و تکنیک های داده کاوی با کاهش هزینه، به تجارت گران کمک می کنند تا کاراتر گردند.

تکنیک ها و اپلیکیشن داده کاوی در پارادایم رایانش ابری بسیار مورد نیاز هستند. پیاده سازی تکنیک های داده کاوی در رایانش ابری به کاربران اجازه می دهد اطلاعات بامعنی را از انبار داده ی مجازی یک پارچه سازی شده بازیابی کنند که این کار هزینه های مربوط به زیرساخت و ذخیره سازی را کاهش می دهد.

کلمات کلیدی: رایانش ابری، داده کاوی

1. مقدمه

اینترنت دارد یک ابزار بسیار حیاتی تر در زندگی روزمره ی ما می شود؛ هم زندگی کاری و هم زندگی شخصی؛ زیرا تعداد کاربران آن به شدت در حال افزایش است.

تعحب برانگیز نیست که انجام کارهای تجاری در اینترنت در حال افزایش است. شاید یکی از تکاملی ترین مفاهیم سال های اخیر رایانش ابری باشد...

 این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Cloud Computing
Data mining

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه