کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی كامپيوتر > محصولات رشته مهندسی كامپيوتر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی كامپيوتر > تنظیم سریع کش قابل تنظیم با استفاده از کش سطح دوم یکدست

تنظیم سریع کش قابل تنظیم با استفاده از کش سطح دوم یکدست

تنظیم ساختن زیرسیستم کش قابل تنظیم میتواند مصرف انرژی سلسله مراتب حافظه را به شدت کاهش دهد.

Abstract

Tuning a configurable cache subsystem to an application can greatly reduce memory hierarchy energy consumption. Previous tuning methods use a level one configurable cache only, or a second level with separate instruction and data configurable caches. We instead use a commercially-common unified second level, a seemingly minor difference that actually expands the configuration space from 500 to about 20,000. We develop additive way tuning for tuning a cache subsystem with this large space, yielding 62% energy savings and 35% performance improvements over a non-configurable cache, greatly outperforming an extension of a previous method

چکیده

تنظیم ساختن زیرسیستم کش قابل تنظیم میتواند مصرف انرژی سلسلهمراتب حافظه را به شدت کاهش دهد. روشهای قبلی تنظیمسازی تنها از کش قابل تنظیم سطح اول یا نوع سطح دوم آن همراه با دستورالعملهای جداگانه و کشهای اطلاعاتی قابل تنظیم بهره استفاده میکنند. در عوض ما از یک نمونهی معمولی یکدست سطح دوم بهره میبریم، تفاوتی به ظاهر جزئی که فضای پیکربندی را از 500 تا حدود 20,000 گسترش میدهد. ما روش اضافی برای تنظیم ساختن زیرسیستم کش با این فضای بزرگ ایجاد میکنیم که میزان صرفهجویی در انرژی را در کش غیرقابل تنظیم تا %62 و عملکرد آن را تا %35 بهبود میبخشد، که این عملکرد به مراتب از توسعهی روش پیشین بهتر است.


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " تنظیم سریع کش قابل تنظیم با استفاده از کش سطح دوم یکدست " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
تنظیم سریع کش قابل تنظیم با استفاده از کش سطح دوم یکدست
نویسنده/ناشر/نام مجله :
international symposium on Low power electronics and design
سال انتشار
2005
کد محصول
1002851
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
12
قیمت بر حسب ریال
45000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
532 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 45000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Configurable cache
cache hierarchy

تاریخ انتشار در سایت: 2015-01-06
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی كامپيوتر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی كامپيوتر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه