کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی برق > محصولات رشته مهندسی برق > تحقیق آماده رشته مهندسی برق > مفاهیم كلی و زیر سیستم های لازم برا ی طراحی سیستم هدایت

مفاهیم كلی و زیر سیستم های لازم برا ی طراحی سیستم هدایت

سیستم هدایت

 

مفاهیم كلی و زیر سیستم های لازم برا ی طراحی سیستم هدایت

تحقیق آماده با موضوع مفاهیم كلی و زیرسیستم های لازم برای طراحی سیستم هدایت به صورت فایل Word برای دانلود از سایت گروه ترجمه تخصصی البرز ارائه شده است. این تحقیق آماده برای رشته های مهندسی برق، هوافضا و مکاترونیک می تواند کاربرد داشته باشد.

مفهوم هدایت  در  یك جمله به ا ین صورت بیان می شود:

"فرایند هدایت  یك شیء ( یا  یك سیگنال) در  یك مسیر به سمت هدفی كه معمولاً متحرك می باشد. " 

وظیفه واحد هدایت تعیین مسیری است که اگر شیء (سیگنال) آن مسیر را طی کند حتماً به موقعیتی كه هدف در آن قرار دارد، خواهد رسید. تعیین این مسیر، از طریق فرمولی صورت می گیرد که موقعیت هدف و سلاح به طور صریح یا ضمنی در آن وارد می شود و سپس مسیر مطلوب که رسیدن به هدف را تضمین میکند تولید می گردد. به این فرمول، قانون هدایت گفته می شود. از آنجایی که این فرمول باید در هر لحظه دوباره اجرا و مسیر محاسبه گردد واحد هدایت به یک قسمت محاسبه گر نیاز دارد. بسته به سیستم هدایتی که استفاده می گردد این قسمت ممکن است مغز آدمی (هدا یت غیر خودگردان)  یا یک ماشین خودکار(هدایت خودگردان) باشد.


عنوان مقاله فارسي

مفاهیم كلی و زیر سیستم های لازم برا ی طراحی سیستم هدایت

تعداد صفحات فارسي
10
کد محصول
1005922
قیمت بر حسب ریال
رایگان
نوع فایل های ضمیمه
word
حجم فایل
166 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر تحقیق های آماده مهندسی برق , مهندسی هوافضا را مشاهده کنید.
برای اطلاع از تحقیق های آماده جدید، ایمیل خود را وارد نمایید.
در صورت نیاز به کلمه عبور از www.ir-translate.com به عنوان کلمه عبور استفاده کنید

تاریخ انتشار در سایت: 2015-10-22
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
خوبه