کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی فناوری اطلاعات > محصولات رشته مهندسی فناوری اطلاعات > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی فناوری اطلاعات > چارچوبی مبتنی بر کارتهای هوشمند برای ایمنسازی تراکنشهای تجارت الکترونیکی در سیستمهای گسترده

دانلود ترجمه مقاله درباره چارچوبی مبتنی بر کارتهای هوشمند برای ایمنسازی تراکنشهای تجارت الکترونیکی در سیستمهای گسترده

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " چارچوبی مبتنی بر کارتهای هوشمند برای ایمنسازی تراکنشهای تجارت الکترونیکی در سیستمهای گسترده " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

smart card based framework for securing e-business transactions in distributed systems

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of King Saud University – Computer and Information Sciences
سال انتشار
2013
کد محصول
1006197
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
16
قیمت بر حسب ریال
80000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
583 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 80000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

In the recent years, we have seen the emergence and the growing of the e-business via the internet. Many organizations are extending their business transactions by using the Web. This will allow them to reach more customers in a cost effective way and to make their business transactions fast and efficient. Meanwhile, sending sensitive information via the Web must satisfy integrity, privacy, authentication and non-repudiation. Organizations are implementing various infrastructures that allow them to have secure e-business transactions. Many protocols and frameworks have been proposed and implemented to provide secure and trusted exchange between parties involved in the transaction. These frameworks store credentials such as keys in local computers which make them subject to piracy or misuse. In this paper, we propose a framework based on smart card that allows partners to realize secure transactions. The proposed solution use smart cards to store keys and perform cryptographic algorithms

چکیده

در سالیان اخیر شاهد پیدایش و رشد تجارت الکترونیکی از طریق اینترنت بودهایم. بسیاری از سازمانها در حال گسترش معاملات تجاری خود با استفاده از وب هستند. این امر آنها را قادر میسازد تا به نحوی اثربخشی به مشتریان بیشتری دست پیدا کنند و معاملات تجاری خود را سریع و مؤثر سازند. در عین این حال ارسال اطلاعات حساس از طریق وب باید نیازهای یکپارچگی، حریم شخصی، تأیید و غیرامتناع بودن آنها را مرتفع سازد. سازمانها در حال بکارگیری زیرساختهای مختلفی هستند که آنها را قادر میسازد تا معاملات تجارت الکترونیکی را ایمن سازند. پروتوکلها و چارچوبهای بسیاری پیشنهاد شده و مورد اجرا قرار گرفتهاند تا امکان انجام مبادلات ایمن و مطمئنی را بین طرفین فراهم سازند. این چارچوبها اعتباراتی مانند کلیدها را در کامپیوترهای محلی ذخیرهسازی میکنند که آنها را در معرض سرقت یا سوء استفاده قرار میدهد. در این مقاله چارچوبی را بر مبنای کارت هوشمندی پیشنهاد مینماییم که امکان شناسایی معاملات ایمن را در اختیار دو طرف قرار میدهد. راهکار پیشنهادی از کارتهای هوشمند برای ذخیرهسازی کلیدها و اجرای الگوریتمهای رمزنگاری بهره میگیرد.

1- مقدمه

عدم وجود اطمینان کاربر در تجارت الکترونیک مانع بازدارندهی رشد تجارت الکترونیکی محسوب میشود. جابجایی دادهها در شبکههای همگانی میتواند به سادگی اطلاعات را در معرض خطر قرار دهد. شرکتها باید در عین حال تأمین امنیت مبادلات و اطلاعات حساس، روشهایی را برای تأییدسنجی مشتریان و دفاتر، فروشندگان و شرکای راه دور پیدا کنند...این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Smart card
Distributed environment
Cryptography
Secure e-business transaction

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه