Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات /

عنوان ترجمه شده مقاله: ديدگاه هاي جهاني در سيستم هاي اطلاعات حسابداري : رويكرد تلفن همراه و ابري

در اين مقاله بر پايه يك تحقيق كمي از منابع موجود و عمل تخصصي، ما تمايل به تركيب پتانسيل فناوري هاي ابري و تلفن همراه درAIS داريم. ما همچنين يك تحليل SWOT از اين فناوري هاي را در زمينه AIS ارائه داده ايم.

چکیده

امروزه رايانش ابري و نرم افزارهاي تلفن همراه ديگر چيز مبهمي نيستند. بلكه منابع مهمي در راهبردهاي تجاري شركتها مي باشند. SMEs اين موضوع را پذيرفته و اكنون درحال استفاده از فناوري هاي رايانش ابري و تلفن همراه هستند. شركت هاي بزرگ، مراكز داده هاي بزرگ خود، ابر خصوصي يا ابر هيبريدي را بعنوان يك پشتيبان براي فرايندهايشان در معماري خدمات مشتركشان گسترش داده اند. از آنجا كه سيستم هاي اطلاعاتي حسابداري AIS يك سري از اطلاعات مطمئن و حساس را پردازش و ذخيره مي نمايند(دفتركل، پايگاه داده هاي حقوق و پايگاه داده امور مالي)، پذيرش فناوري ابري و تلفن همراه نيازمند يك تحليل دقيق از اطلاعات و امنيت نرم افزار مي باشد. در اين مقاله بر پايه يك تحقيق كمي از منابع موجود و عمل تخصصي، ما تمايل به تركيب پتانسيل فناوريهاي ابري و تلفن همراه درAIS داريم. ما همچنين يك تحليل SWOT از اين فناوريهاي را در زمينه AIS ارائه داده ايم.

1-مقدمه

مقاله جاري و كاربرد IT&C در سازمان ها، يك تاثيرعمده اي بر سيستم هاي اطلاعات حسابداري دارد. شركت هاي تجاري كوچك و متوسط بطور فزاينده اي اين موضوع را پذيرفته و در حال كاربرد فناوريهاي رايانش ابري و تلفن همراه هستند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 

 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " ديدگاه هاي جهاني در سيستم هاي اطلاعات حسابداري : رويكرد تلفن همراه و ابري " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ديدگاه هاي جهاني در سيستم هاي اطلاعات حسابداري : رويكرد تلفن همراه و ابري
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Economics and Finance
سال انتشار
2015
کد محصول
1006558
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
12
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
409 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , حسابداری , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 635000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Accounting Information Systems
Mobile Accounting
Cloud Computing

تاریخ انتشار در سایت: 2015-12-09
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید