کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی كامپيوتر > محصولات رشته مهندسی كامپيوتر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی كامپيوتر > مدل پشتیبانی تصمیم برای سیستم خودکار محل تقاطع راه آهن با استفاده از کنترل منطق فازی

دانلود ترجمه مقاله درباره مدل پشتیبانی تصمیم برای سیستم خودکار محل تقاطع راه آهن با استفاده از کنترل منطق فازی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " مدل پشتیبانی تصمیم برای سیستم خودکار محل تقاطع راه آهن با استفاده از کنترل منطق فازی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Decision support model for automated railway level crossing system using fuzzy logic control

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Computer Science
سال انتشار
2015
کد محصول
1006650
تعداد صفحات انگليسي
4
تعداد صفحات فارسي
8
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
442 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 70000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

This paper aims to discuss a decision support model for automated railway level crossing (LC) using fuzzy logic control (FLC) for providing robust decision making at unmanned railway level crossings, to save the overall operation time, to avoid any accidental fatalities, and to eliminate human errors. The decision support model proposed here provides intelligent decisive action signals as similar to a human brain (e.g. during arrival and departure of trains at railway level crossing). FLC model is designed which recognizes the events (i.e. arrival and departure of trains) and accordingly output action signals are generated (i.e. to warning siren, control actions for opening and closing of gates). This type of model can be implemented in unmanned railway level where the chances of accidents are higher and reliable control operation is required. Three primary inputs to the specified model are considered based on visual, acoustic, and vibration. This novel system makes use of all these three parameters as input for its decision taking parameters, which increases the robustness of this model as compared with previously proposed models where the input is dependent on a single event. The FLC structure implemented to generate this model is multiple input multiple output (MIMO) system

چکیده

هدف این مقاله بحث و بررسی مدل تصمیم برای سیستم محل تقاطع (LC) راهآهن با استفاده از کنترل منطق فازی (FLC) برای ارائهی انجام تصمیمگیری مطمئن در تقاطعهای راهآهن بدون نفرات است تا از کل زمان عملیات بکاهد، از هرگونه تلفات سوانح جلوگیری به عمل آورد و خطاهای انسانی را از میان بردارد. مدل پشتیبانی تصمیم پیشنهادی در این مقاله سیگنالهای اقدام قاطع هوشمند مشابه با مغز انسان را ارائه مینماید (به عنوان مثال، در طول رسیدن قطارهای به محل تقاطع راهآهن و گذر کردن از آن). مدل FLC طراحی شده است که رویدادها را تشخیص میدهد (به عنوان مثال رسیدن و گذر کردن قطارها) و بر این اساس سیگنالهای اقدام خروجی ایجاد میشوند (به طور مثال آژیر خطر، اقدامات کنترلی برای باز و بسته کردن گیتها). این نوع مدل را میتوان در محل تقاطع راهآهن بدون کارمند پیادهسازی کرد، جایی که احتمال بروز سوانح بیشتر است و عملیات کنترل قابل اطمینان لازم است. سه ورودی اصلی مدل مشخص شده براساس بینایی، صوت و ارتعاش در نظر گرفته شدهاند. این سیستم جدید از تمام این سه متغیر به عنوان ورودی برای پارامترهای تصمیمگیری خود بهره میبرد که موجب افزایش قابل اطمینان بودن این مدل در مقایسه با مدلهای پیشنهادی قبلی میشود که ورودی آنها به تنها به یک رویداد بستگی داشت. ساختار FLC پیادهسازی شده برای ایجاد این مدل سیستم ورودی و خروجی چندگانه (MIMO) است.

1-مقدمه

شبکهی راهآهن کشور هند به طور متوسط دارای محل تقاطع راهآهنی به طول 1.5 کیلومتر است و در حدود 75 تا 80 درصد سوانح رخ داده در تمام تقاطعها در LCهای بدون کارمند و نفرات رخ دادهاند. توسعهی یک سیستم کنترل مطمئن نیاز روز و نیز به نفع عموم است. محلهای تقاطع بدون نفرات نه تنها تنگنایی در عملکرد قطار محسوب میشوند، بلکه حتی علت اصلی بروز سوانح و تأسیسات میشوند و در نتیجه چنین طرحی مستلزم توسعهی سیستمهای کنترل خودکار مطمئنتری خواهد بود...این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Fuzzy logic
Automated system
Railway level crossing
MIMO

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی كامپيوتر در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی كامپيوتر دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه