Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: قابلیت اجرای قیمت گذاری برمبنای فعالیت(ABC) در بودجه ریزی عملیاتی سازمان های دولتی(نمونه مورد مطالعه:اداره ی بهزیستی اصفهان)

ترجمه فارسی مقاله درمورد بودجه ریزی عملیاتی، اماده دانلود است. در بودجه ریزی عملیاتی باید از یک سیستم قیمت گذاری مناسب استفاده شود که توانایی ارائه ی گزارشی از هزینه های فعالیت ها و پروژه ها را داشته باشد.

چکیده

در بودجه ریزی عملیاتی باید از یک سیستم قیمت گذاری مناسب استفاده شود که توانایی ارائه ی گزارشی از هزینه های فعالیت ها و پروژه ها را داشته باشد. بدین منظور، قیمت گذاری برمبنای فعالیت (ABC) روشی جدید و توسعه یافته در زمینه ی آنالیز، کنترل و محاسبه ی هزینه ی واقعی محصولات و خدمات از طریق تخصیص هزینه های اضافی به بخش تولید/خدمات بر پایه ی سهم هر فعالیت در فرایند تولید می باشد. در قیاس با سایر روش های بودجه ریزی عملیاتی، ABC اطلاعات بهتری را در زمینه ی دستیابی به اهداف اصلاحی درون سازمانی وبرون سازمانی فراهم می اورد. هدف تحقیق پیشرو بررسی قابلیت اجرای ABC در بودجه ریزی عملیاتی اداره ی بهزیستی استان اصفهان می باشد. جمعیت مورد مطالعه متشکل از حسابدارن، بازرسین مالی و مدیران مالی بخش های اداره ی بهزیستی اصفهان می شود. شرکت کنندگان شماری از 100 پرسشنامه ای را پاسخ می دهند که سپس به عنوان نمونه ی تحقیق آنالیز می شود. از آزمون t یک نمونه ای و آزمون فریدمن جهت آنالیز داده ها استفاده میشود. نتایج نشان می دهد که اجرای ABC در بودجه ریزی عملیاتی اداره ی بهزیستی استان اصفهان تحت شرایط ضروری و جدی قرار دارد.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " قابلیت اجرای قیمت گذاری برمبنای فعالیت(ABC) در بودجه ریزی عملیاتی سازمان های دولتی(نمونه مورد مطالعه:اداره ی بهزیستی اصفهان) " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
قابلیت اجرای قیمت گذاری برمبنای فعالیت(ABC) در بودجه ریزی عملیاتی سازمان های دولتی(نمونه مورد مطالعه:اداره ی بهزیستی اصفهان)
نویسنده/ناشر/نام مجله :
WALIA journal
سال انتشار
2015
کد محصول
1007325
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
19
قیمت بر حسب ریال
841,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
227 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 841500 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Activity-based costing
Operational budgeting
Office of Behzisty of Isfahan province

تاریخ انتشار در سایت: 2016-02-23
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید