کاربر گرامی Skip Navigation Links

سیستم رتبه بندی بازدهی زمان در قالب MapReduce

تحقیق پیشرو یک سیستم رتبه بندیی توزیعی را جهت نیل به تلرانس عیب و محاسبه سریع بردار پیج رنک پیشنهاد می کند
Abstract

The dimension of World Wide Web (The Internet) is in billions in terms of web pages and increasing rapidly. With the diversity of web pages available on the web, the high degree relevant information retrieval becomes a major issue. Such huge number of pages not only make the computation complex but also raises the issues of fault tolerance and time complexity. Computing ranking for such large number of web graph on a particular system, makes it prone to system failure and time taking. The present work proposes a distributed ranking system to attain fault tolerance and speedy calculation of Pagerank vector. The computation of rank vector is performed by implementing Pagerank on Mapreduce framework. The pagerank vector is calculated via spectral analysis to make the computation even faster and the results are compared to traditional pagerank scores

چکیده

ابعاد وب جهانی (اینترنت) از لحاظ صفحات وب بیلیون ها بوده و به سرعت در حال افزایش است. با تنوع صفحات وب موجود در وب، بازیابی درجه بالایی از اطلاعات مرتبط  به موضوعی مهم و اساسی بدل شده است. چنین میزان بالایی از صفحات نه تنها محاسبات را پیچیده کرده، بلکه مبحث تلرانس عیب و پیچیدگی زمان را مطرح می کند. محاسبه ی رتبه بندی چنین میزان زیادی از گراف وب (نمودار وب) در سیستمی خاص زمینه را برای شکست سیستم فراهم آورده و زمان بر می باشد. تحقیق پیشرو یک سیستم رتبه بندیی توزیعی را جهت نیل به تلرانس عیب و محاسبه سریع بردار پیج رنک پیشنهاد می کند. محاسبه بردار رنک (بردار رتبه) از طریق اجرای پیج رنک در قالب MapReduce انجام می شود. بردار پیج رنک از طریق آنالیز طیفی محاسبه می شود تا سرعت محاسبات را بیش تر کرده و نتایج را با نمرات پیج رنک سنتی مقایسه کند.

1-مقدمه

بازیابی اطلاعات با توجه به هر نوع جستجو در وب چندین پاسخ دارد که چالش هایی را در کاوش اطلاعات مرتبط به وجود می آورد. رایج ترین نوع کاوش اطلاعات به موضوعی حیاتی در بین چندین بیلیون صفحات وب بدل شده است، صفحاتی که در کنار صفحات و برنامه های مخربی قرار دارند که نتایج جستجوی موتورهای جستجو را دستکاری می کنند...


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " سیستم رتبه بندی بازدهی زمان در قالب MapReduce " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
سیستم رتبه بندی بازدهی زمان در قالب MapReduce
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Third Interational Conference on Image Information Processing
سال انتشار
2015
کد محصول
1009749
تعداد صفحات انگليسي
6
تعداد صفحات فارسي
21
قیمت بر حسب ریال
115000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
952 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 115000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Pagerank mapreduce
spectral analysis
distributed system
eigenvector

تاریخ انتشار در سایت: 2017-01-11
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه