کاربر گرامی Skip Navigation Links

دانلود مقاله ترجمه شده رایگان درباره مدیریت کیفیت توان در نیوزیلند

نیوزیلند (NZ) یکی از جالب ترین کشورها برای مطالعه کیفیت توان (PQ) و خصوصا هارمونیک هاست، زیرا یک کشور جزیره ای کوچک می باشد که بخش بزرگی از برق تولید شده آن، یکسوسازی را تجربه می کند.
 
توضیح : چکیده این مقاله ترجمه نشده است.
 
Abstract

Power quality (PQ) is a major concern in the relatively small island electrical network of New Zealand. The potential influx of new technologies, such as electric vehicles, heat-pumps, light-emitting diode lighting, etc., could potentially cause electromagnetic-compatibility problems in the future. To manage the PQ into the future, a government-funded project entitled Power Quality (PQ) in Future Electricity Networks (NZ) was instigated. This project was co-funded by the Electricity Engineers' Association of NZ (EEA) and the main deliverable was PQ guidelines that EEA members could adopt in their grid connection codes. Other objectives were to influence device standards and identify mitigation techniques. This paper gives an overview of this project and presents some key findings

مقدمه

نیوزیلند (NZ) یکی از جالب ترین کشورها برای مطالعه کیفیت توان (PQ) و خصوصا هارمونیک هاست، زیرا یک کشور جزیره ای کوچک می باشد که بخش بزرگی از برق تولید شده آن، یکسوسازی را تجربه می کند. در حقیقت، تنها دو مورد از بارها (کوره ذوب آلومینیوم Tiwai و لینک HVDC)، تا % 28 تولید پیک کشور را تشکیل می دهند. این مسأله منجر به مشکلات هارمونیکی مستندی از اواسط دهه 1960 شده است. به علاوه، چالش عملکرد قابل اطمینان کنترل ریپل (که در تمام نیوزیلند به کار می رود) در حضور سطوح اختلال پیش زمینه ای همیشه وجود داشته است.

با بروز رسانی تجهیزات با استفاده از الکترونیک قدرت، تعداد فزاینده ای از بارهای صنعتی، غیر خطی شده اند و هارمونیک تولید می کنند. به علت اهمیت PQ و نگرانی درباره تأثیر احتمالی فن آوری های جدید (مانند استفاده گسترده از فتوولتائیک (PV) و خودروهای الکتریکی)، یک پروژه سه سال آغاز شد. این پروژه به طور مشترک توسط دولت NZ از طریق FRST و انجمن مهندسان برق (EEA) حمایت می شود.

این مقاله، مروری از این پروژه را که برای مدیریت سطوح PQ در آینده و بخصوص با چالش های فن آوری های جدید طراحی شده است، ارائه می کند. جزئیات چگونگی انجام این پروژه و دستاوردهای کلیدی آن ارائه شده اند.


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " مدیریت کیفیت توان در نیوزیلند " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید اصل مقاله و ترجمه فارسی آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
مدیریت کیفیت توان در نیوزیلند
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE Transactions on Power Delivery
سال انتشار
2016
کد محصول
1010677
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
23
قیمت بر حسب ریال
رایگان
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده رایگان مهندسی برق را مشاهده کنید.
برای اطلاع از مقالات ترجمه شده رایگان جدید، ایمیل خود را وارد نمایید.
در صورت نیاز به کلمه عبور از www.ir-translate.com به عنوان کلمه عبور استفاده کنید
این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Harmonics
power quality (PQ)
regulations

تاریخ انتشار در سایت: 2017-06-12
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه