کاربر گرامی Skip Navigation Links

دانلود مقاله ترجمه شده رایگان درباره نقش اینترنت اشیا در منابع انرژی تجدید پذیر

مفهوم شهرهای هوشمند با تکامل از مدل های مفهومی به مراحل توسعه، در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است.

Abstarct

The concept of Smart Cities is becoming a reality as it evolves from conceptual models to developmental stages. Resilient, reliable, efficient and seamless energy and electrical power flow are essential parts to energize and power the services of smart cities such as smart hospitals, smart buildings, smart factories, smart traffic and transportations. All of these smart services are expected to run without interruptions by the use of smart energy and electrical power grids which are considered among the most important pillars for such cities. To keep the services of smart cities interconnected and in sync, the Internet of Things (IoT) and cloud computing are key in such transfers. The paper presents the role of IoT in renewable energy resources integration to electricity grid

چکیده

مفهوم شهرهای هوشمند با تکامل از مدل های مفهومی به مراحل توسعه، در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است. انرژی و پخش بار انعطاف پذیر، قابل اطمینان، کارآمد و یکپارچه، بخش های ضروری برای انرژی دار کردن و توان رسانی به خدمات شهرهای هوشمند مانند بیمارستان های هوشمند، ساختمان های هوشمند، کارخانه های هوشمند و ترافیک و حمل و نقل هوشمند هستند. انتظار می رود که تمام این خدمات هوشمند با استفاده از شبکه های هوشمند انرژی و برق که از مهم ترین ارکان این شهرها به شمار می روند، بدون وقفه کار کنند. برای متصل و هماهنگ نگه داشتن خدمات شهرهای هوشمند، اینترنت اشیا (IoT) و محاسبات ابری، در این انتقال بسیار مهم هستند. این مقاله، نقش IoT در الحاق منابع انرژی تجدید پذیر در شبکه قدرت را ارائه می کند.

1-مقدمه

وب جهانی (World Wide Web) از یک میزبان سنتی که شامل متن، تصاویر، صوت و ویدیو بود، در حال تبدیل شدن به یک میزبان فیزیکی است که کاربران را قادر به کنترل اشیای فیزیکی می کند. وسایل خانگی، دوربین های CCV راه دور و کارگاه های کارخانه می توانند با استفاده از اینترنت اشیا به عنوان یک واسطه ارتباطی، نظارت و کنترل شوند. مفهوم وب فیزیکی امروزه در حال ظهور می باشد. برای مثال، چارچوب های انرژی هوشمندی که از IoT استفاده می کنند، برای اتوماسیون و کنترل انرژی در ساختمان ها گزارش شده اند...


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " نقش اینترنت اشیا در منابع انرژی تجدید پذیر " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید اصل مقاله و ترجمه فارسی آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
نقش اینترنت اشیا در منابع انرژی تجدید پذیر
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Energy Procedia
سال انتشار
2016
کد محصول
1010680
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
8
قیمت بر حسب ریال
رایگان
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده رایگان مهندسی برق را مشاهده کنید.
برای اطلاع از مقالات ترجمه شده رایگان جدید، ایمیل خود را وارد نمایید.
در صورت نیاز به کلمه عبور از www.ir-translate.com به عنوان کلمه عبور استفاده کنید
این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Smart energy
smart grid
smart cities
internnet of things
6LoWPAN

تاریخ انتشار در سایت: 2017-06-12
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی برق

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی برق در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی برق دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه