Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع /

عنوان ترجمه شده مقاله: فرمولاسیونی کارآمد برای محل انبار پویا تحت هزینه‌های حمل و نقل مجزا

یک مدل برنامه‌ریزی خطی عدد صحیح آمیخته برای تعیین تعداد بهینه، موقعیت مکانی و ظرفیت انبارهای مورد نیاز برای پشتیبانی از یک پیش‌بینی بلند‌مدت با تقاضای فصلی پیشنهاد شده است.

چکیده

یک مدل برنامه‌ریزی خطی عدد صحیح آمیخته برای تعیین تعداد بهینه، موقعیت مکانی و ظرفیت انبارهای مورد نیاز برای پشتیبانی از یک پیش‌بینی بلند‌مدت با تقاضای فصلی پیشنهاد شده است. هزینه‌های حمل‌ونقل مجزا، قرارداد انبار پویا و مدیریت ذخیره ایمنی سه ویژگی متمایز اصلی این مسئله هستند. چهار گزینه برای حل هزینه‌های حمل‌ونقل مجزا مورد مقایسه قرار گرفته است. کارآمدترین فرمولاسیون با استفاده از متغیرهای عدد صحیح برای تعیین تعداد واحدهای مورد استفاده در هر حالت حمل‌ونقل بدست آمده است. محدودیت‌های سیاست‌های قراردادی به منظور اطمینان استفاده از انبارها برای دوره‌های مداوم حاصل شده است. محدودیت‌های مشابهی برای زمانی که یک انبار بسته است نیز گنجانده شده است. ذخیره ایمنی با اثر تجمع ریسک با استفاده از نمایش خطی تکه‌ای در نظر گرفته شده است. به منظور حل مسائلی با مقیاس بزرگ، محدودیت‌هایی سفت و فرمولاسیون‌های ساده‌شده پیشنهاد شده است. این فرمولاسیون‌ها بر اساس فرضیات تک منبعی هستند و نتایج نزدیک به بهینه با کاهش زمان راه‌حل را دارا هستند.

1- مقدمه

زنجیره تامین در سالیان اخیر به طور فزاینده‌ای پیچیده شده است. جهانی‌سازی تعداد زیادی از بازارهای جدید و انتخاب‌هایی برای یافتن منابع موجود را ایجاد کرده است. پاسخ بسیاری از شرکت‌ها به این وضعیت، تمرکز بر روی کسب و کار اصلی خود، برون‌سپاری  لجستیک‌ها و عملیات انبارداری بوده است. تصمیمات استراتژیک می‌توانند تاثیر بزرگی در موفقیت یک شرکت داشته باشند. به همین دلیل چنین تصمیماتی باید با استفاده از بهترین ابزارهای موجود اتخاذ شوند (پاپاجرجیو 2009)… 

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " فرمولاسیونی کارآمد برای محل انبار پویا تحت هزینه‌های حمل و نقل مجزا " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
فرمولاسیونی کارآمد برای محل انبار پویا تحت هزینه‌های حمل و نقل مجزا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Computers & Chemical Engineering
سال انتشار
2017
کد محصول
1011974
تعداد صفحات انگليسی
37
تعداد صفحات فارسی
34
قیمت بر حسب ریال
955,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی صنايع را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 955000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Supply chain design
Facility location
Discrete transportation cost
Safety stock

تاریخ انتشار در سایت: 2018-02-28
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید