Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی برق /

عنوان ترجمه شده مقاله: استفاده از یک مدل کنترل کننده پخش بار درون خطی برای تحلیل پخش بار

ترجمه مقاله پخش بار آماده دانلود می باشد. پخش بار کنترل شده در سیستم های قدرت، یکی از عوامل ضروری تأثیر گذار بر توسعه کلی سیستم های قدرت مدرن است.

 

چکیده

پخش بار کنترل شده در سیستم های قدرت، یکی از عوامل ضروری تأثیر گذار بر توسعه کلی سیستم های قدرت مدرن است. کنترل کننده پخش بار درون خطی (IPFC)، با قابلیت منحصر به فرد جبران سازی سری آن، یک وسیله قدرتمند است که می تواند کنترل پخش بار چند خط انتقال را فراهم کند. در این مقاله، یک مدل حالت دائم IPFC جدید، ارائه شده است. مشخصه اصلی مدل، این است که به سادگی در نرم افزار پخش بار گنجانده می شود. این یک تنظیم پارامتر IPFCخودکار را فراهم کرده و حدود کاری IPFC را لحاظ می کند. اطلاعات مفهوم و پیاده سازی آن، گزارش شده است. یک مطالعه موردی با هدف نشان دادن عملکرد مدل IPFC پیشنهادی، ارائه شده است.

-1مقدمه

در نتیجه قانون اخیر محیط زیست اخیر، مسائل حق تقدم، هزینه ساخت و سیاست های قانون زدایی، یک تصدیق فزاینده بر ضرورت استفاده از سیستم انتقال موجود با بهبود توزیع پخش بار، وجود دارد. در نتیجه، راهکار اصلی برای حل این وضعیت، انجام مروری بر مفاهیم و رویه های متداول سیستم قدرت برای دستیابی به انعطاف عملکرد بهتر است. در این زمینه، جبران سازهای راکتیو بسیار سریع که به صورت الکترونیکی کنترل شده اند و کنترل کننده های پخش بار، در چارچوب کلی سیستم های انتقال AC انعطاف پذیر (FACTS)، توسعه یافته اند [1]…

 

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " استفاده از یک مدل کنترل کننده پخش بار درون خطی برای تحلیل پخش بار " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
استفاده از یک مدل کنترل کننده پخش بار درون خطی برای تحلیل پخش بار
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Energy Procedia
سال انتشار
2012
کد محصول
1012215
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
322 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 880000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:flexible AC transmission systems FACTS
interline power flow controller IPFC

تاریخ انتشار در سایت: 2018-04-30
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید