Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات /

عنوان ترجمه شده مقاله: تأثیر هوش تجاری روی مدیریت راهبردی شرکت‌ها

مقاله با ترجمه فارسی درباره هوش تجاری. این مقاله، هوش تجاری (BI) را به عنوان چشم‌انداز و چهارچوب جدیدی برای شرکت‌ها معرفی می‌کند.

چکیده

رشته‌ی انفورماتیک از جمله رشته‌های مهم به ویژه در سیستم‌های پردازش شرکت‌های بزرگ است. از این جهت، یک سیستم هوش تجاری (BI) مناسب که شامل فعالیت‌های تجاری مرسوم و تحلیل‌ها درون شرکت است، نیازمند مدیریت داده‌های ذخیره شده و تبدیل داده به اطلاعات است به گونه‌ای که پیش بینی برونداد و اهداف مشخص شده و رشد پایداری برای یک شرکت یا سازمان فراهم شود. سیستم‌های اطلاعاتی (IS) از این فرایند به واسطه‌ی کاربرد فناوری‌های اطلاعات (IT) حمایت می‌کنند و به کسب داده‌هایی که به اطلاعات تبدیل خواهند شد و تلفیق تمامی سیستم‌های فرعی مورد نیاز برای تمامی بخش‌های شرکت اقدام می‌کنند. ابزارهای BI به سازماندهی تمامی بخش‌های تحلیل و پردازش تجاری پرداخته و روی سطوح ارشد مدیریت شرکت‌ها و سازمان‌ها ثرگذار هستند. تصمیم گیرندگان در سطوح ارشد مدیریتی باید از این اطلاعات و دانش برای هدایت تصمیم‌های آتی شرکت استفاده کنندکه این تصمیمات شامل سرمایه گذاری‌ها، سیاست‌های شرکت، اقدامات احتیاطی برای فعالیت‌های متناقض آتی و غیره هستند. این مطالعه، BI را نوعی IS می‌داند که مشوقی برای تصمیم گیری‌های راهبردی شرکت‌ها و سازمانها است.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " تأثیر هوش تجاری روی مدیریت راهبردی شرکت‌ها " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تأثیر هوش تجاری روی مدیریت راهبردی شرکت‌ها
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Economics World
سال انتشار
2016
کد محصول
1012228
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
386 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 635000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

business intelligence (BI)
information systems (IS)
information technologies

تاریخ انتشار در سایت: 2018-05-02
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید