Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی برق /

عنوان ترجمه شده مقاله: شبکه عصبی احتمالاتی وزنی

در این مقاله، شبکه عصبی احتمالاتی وزنی پیشنهاد گردید. مدل اصلی PNN با وزن‌های معرفی شده بین لایه الگو و تجمیع شبکه تقویت شد. فرمول تحلیلی ضرایب وزنی با استفاده از روش SA ارائه شد.

چکیده

در این مقاله، اصلاحاتی برای شبکه عصبی احتمالاتی (PNN) پیشنهاد شده است. شبکه سنتی با معرفی ضرایب وزنی بین الگو و لایه تجمیع تنظیم شده است. وزن ها توسط فرآیند تحلیل حساسیت (SA) بدست آمدند. عملکرد PNN وزنی (WPNN) در مسائل طبقه بندی داده ها در مجموعه داده های بنچمارک مورد بررسی قرار گرفت. نتایج بدست آمده در مورد کارایی WPNN، با یک مدل PNN اصلاح شده، PNN اصلی و الگوریتم های مدرن طبقه بندی از جمله ماشین بردار پشتیبانی، پراسترن چند لایه، شبکه عصبی با تابع شعاعی، روش K همسایه نزدیک، و الگوریتم برنامه نویسی بیان ژنی مورد مقایسه قرار گرفته است. همه دسته بندها با محاسبه دقت پیش بینی بدست آمده توسط یک فرآیند اعتبارسنجی متقابل k-fold تجمیع شدند. نشان داده شد که در هفت تا از ده مورد طبقه بندی، WPNN بر هردو PNN وزنی دسته بند معرفی شده در مقالات و مدل اصلی برتری داشته است. علاوه بر این، مطابق با آمارهای رتبه بندی، WPNN پیشنهادی در بین همه الگوریتم های تست شده در رتبه اول قرار می گیرد.

1-مقدمه

در شبکه های عصبی فید فوروارد کلاسیک، مانند پراسترن چند لایه یا شبکه تابع شعاعی، لایه ها با استفاده از اتصالات وزنی به هم متصل هستند. در فرآیند آموزش، ابتدا باید وزن‌های مورد استفاده را مقدار دهی اولیه نموده و سپس به صورت تکراری محاسبه کرد تا برخی از معیارهای عملکرد مفروض برای مدل، برای داده های آموزشی معین بهینه شوند. با این وجود شبکه عصبی احتمالاتی [36،37] مدلی است که به هیچ گونه فاکتورهای وزنی اضافی در دروخ ساختار خود تجهیز نشده است. بنابراين PNN فاقد بروزرسانی وزنی،که زمان بر است، می باشد…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " شبکه عصبی احتمالاتی وزنی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
شبکه عصبی احتمالاتی وزنی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Information Sciences
سال انتشار
2018
کد محصول
1012549
تعداد صفحات انگليسی
12
تعداد صفحات فارسی
24
قیمت بر حسب ریال
955,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 955000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Probabilistic neural network

تاریخ انتشار در سایت: 2018-06-20
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید