Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

عنوان ترجمه شده مقاله: myEvalS: چارچوب شبیه سازی یکپارچه برای ارزیابی انتقال H.264 / SVC

ساختار ادامه این مقاله به شکل زیر است. بخش 2 یک مرور کلی بر کدگذاری ویدئو، ارزیابی روش های انتقال ویدئو، و توضیح SVEF است. بخش 3 چارچوب ارزیابی myEvalSVC پیشنهادی را توصیف می کند. نمونه هایی از کاربرد چارچوب در شبکه های بی سیم IEEE 802.11 و 802.11e در بخش 4 آمده است. در نهایت، بخش 5 مربوط به نتیجه گیری مقاله است.
 چکیده

تقاضای روزافزون برای توزیع کدگذاری مقایس پذیر ویدئو H.264 (H.264 / SVC) محققان را ترغیب می­ کند که روش ­هایی برای  افزایش کیفیت ویدئوی تحویل داده شده در اینترنت، ابداع کنند. علاوه بر این، محققان و پژوهشگران به طور کلی برای تجزیه و تحلیل و یا ارزیابی معماری شبکه طراحی شده ­ی خود و یا پروتکل­ های پیشنهادی، به شبیه ساز کامپیوتر وابسته­ اند. بنابراین، برای کمک به جوامع تحقیقاتی شبکه و کدگذاری ویدئو، یک مجموعه ابزار کامل به نام myEvalSVC، برای ارزیابی کیفیت تحویل انتقالات H.264 / SVC در یک محیط شبیه سازی ارائه شده است. این مجموعه ابزار مبتنی بر چارچوب ارزیابی جریان کدگذاری مقیاس پذیر ویدئو H.264 (SVEF) است و برای اتصال به شبیه ساز NS2 توسعه یافته است. با این ترکیب، افرادی که روی کدگذاری ویدئو کار می­ کنند می توانند اثرات یک شبکه واقعی تر را بر توالی ویدئوی حاصل از روش کدگذاری خود، شبیه سازی کنند، در حالی که افرادی که در فن آوری شبکه کار می­ کنند می توانند تاثیر جریان­ های ویدئویی واقعی بر ساختار پیشنهادی شبکه یا پروتکل را ارزیابی کنند. برای نشان دادن سودمندی این مجموعه ابزار جدید، نمونه هایی از انتقال H.264 / SVC روی  802.11 و 802.11e ارائه شده است.

-1مقدمه

H.264/MPEG10 یا کدگذاری پیشرفته ویدئو (AVC)[1][2] یک استاندارد صنعتی فشرده سازی ویدیو است که ویدئو دیجیتال را به فرمتی تبدیل می­ کند که برای ذخیره سازی یا انتقال حجم کمتری دارد [3] [4] [5]. ضبط ویدئو، پخش ویدئو، نظارت تصویری، و ویدئو کنفرانس نمونه هایی رایج از کاربرد تکنولوژی H.264 / AVC است. با این حال، محدودیت مقیاس پذیری، توانایی H.264 / AVC را در رفع نیازهای مختلف کاربران مختلف با صفحه نمایش های مختلف که از طریق لینک های شبکه های مختلف متصل شده ­اند، محدود می کند. بنابراین، کدگذاری مقیاس پذیر ویدیو  H.264(H.264 / SVC) [6] برای غلبه بر این محدودیت پیشنهاد شد. مقیاس پذیری مکانی، مقیاس پذیری زمانی و نسبت نویز-سیگنال (SNR) سه ویژگی مهم استاندارد H.264 / SVC هستند. مقیاس پذیری مکانی استانداردی ایجاد ­می­ کند که می ­تواند با رزولوشن مکانی ویدئو تطبیق یابد. مقیاس پذیری زمانی، سازگاری با نرخ فریم، و مقیاس پذیری SNR سازگاری با کیفیت ویدئو را امکان­ پذیر می­ سازد…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 

موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " myEvalS: چارچوب شبیه سازی یکپارچه برای ارزیابی انتقال H.264 / SVC " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
myEvalS: چارچوب شبیه سازی یکپارچه برای ارزیابی انتقال H.264 / SVC
نویسنده/ناشر/نام مجله :
KSII TRANSACTIONS ON INTERNET AND INFORMATION SYSTEMS
سال انتشار
2012
کد محصول
1012673
تعداد صفحات انگليسی
16
تعداد صفحات فارسی
24
قیمت بر حسب ریال
955,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 955000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


H.264/SVC
SVEF
NS2
myEvalSVC
network simulation

تاریخ انتشار در سایت: 2018-06-24
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید