Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: تجربه مشتری- مرور و ارائه طرح تحقیق

این مقاله بدین منظور سازماندهی شده که بتواند بینشی از ادبیات موضوع پیرامون موضوع تجربه مشتری برای ما فراهم کند. بقیه این تحقیق به مساله پیدایش، توسعه و نظریه پردازی در زمینه تجربه مشتری پرداخته است و در ادامه نیز به مسائلی چون عوامل تجربه مشتری فراگیر شامل طرح، فرایند و خروجی های آن پرداخته است.

چکیده

هدف: هدف از این مقاله مرور و بازبینی ادبیات تحقیق تجربه مشتری است تا درک بهتری از مفهوم تجربه مشتری پیدا کنیم و طرح تحقیقی در این زمینه ارائه دهیم. طرح/روش­شناسی/­رویکرد کار: این مقاله بر اساس مرور 69 مقاله تمام متن، 12 کتاب و یک پایان­ نامه منتشرشده پیرامون موضوع تجربه مشتری نوشته شده است. یافته ­ها: مرور انجام گرفته بر روی تحقیقات، ارتباط میان دیدگاه تجربی، تجربه خدمت و تجربه مشتری را توصیف می­ کند و این که چگونه می­ توان با کمک این عوامل مشتری را جذب، خشنود و حفظ کنیم. تجربه مشتری به عنوان یک فرایند تعاملی کل ­نگر در نظر گرفته می­ شود که از طریق عوامل شناختی و عاطفی تسهیل می­ شود؛ از طریق مشتری و خصوصیات و ویژگی ­های زمین ه­ای تعدیل می­ شود و خاطراتی را که برای مشتری لذت­ بخش هستند و یا لذت ­بخش نیستند به دنبال می ­آورد. این مطالعه درک عمیق ­تری از مفهوم و موضوعات تحقیقاتی پژوهشی در زمینه تجربه مشتری فراهم می ­آورد. محدودیت­ های تحقیق/پیشنهاداتی برای تحقیقات آینده : مقاله، بینشی در زمینه چگونگی پیدایش، گسترش، مدیریت و  اندازه گیری موضوعات مرتبط با تجربه مشتری فراهم می­ آورد که می­ تواند در تحقیقات آینده مورد استفاده قرار گیرد. پیشنهادات کاربردی برای تحقیقات آینده:  تجربه مشتری باید به عنوان یک فرایند استراتژیک کل ­نگر در نظر گرفته و مدیریت شود تا ارزش مشتری، تمایز، رضایت مشتری، وفاداری و مزیت رقابتی به ارمغان آورد. نوآوری/ارزش تحقیق:  مطالعه حاضر به درک تجربه مشتری و طرح تحقیق آن که برمبنای مطالعه دقیق ادبیات موضوع 25 ساله پیرامون این موضوع گردآوری شده کمک می ­کند.

1-مقدمه

تجربه مشتری به عنوان یکی از مفاهیم مهم در حوزه بازاریابی، به منظور ایجاد تجربه ­ای به یادماندنی، لذت ­بخش و منحصر به ­فرد برای مشتری ظهور و بروز پیدا کرد. از دید نظری و عملی مفهموم نسبتا جدیدی است، که در سال­ های اخیر توجه زیادی را به خود معطوف داشته است؛ مخصوصا در سه دهه اخیر. محققان و بازاریابان این مفهوم را به عنوان فرایندی استراتژیک برای خلق ارزش مشتری کل ­نگر، دستیابی به تمایز و مزیت رقابتی  پایدار تعریف می ­کنند. تغییری تدریجی از مصرف کالاهای پیش ­ساخته به سوی کالاهای تولیدشده، خدمات و تجربه وجود دارد…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " تجربه مشتری- مرور و ارائه طرح تحقیق " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تجربه مشتری- مرور و ارائه طرح تحقیق
نویسنده/ناشر/نام مجله :
.
سال انتشار
2017
کد محصول
1012675
تعداد صفحات انگليسی
40
تعداد صفحات فارسی
37
قیمت بر حسب ریال
1,005,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
666 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1005000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Experience
Customer Experience
Service Experience

تاریخ انتشار در سایت: 2018-06-25
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید